Captain Marvel Kötü Karakter Oluyor

Hollywood
Süper kahramanlar arasında dengeler değişiyor. Brie Larson’ın canlandırdığı Captain Marvel’in yeni filmlerde kötü karakter olacağı konuşuluyor.

Dünya çapında 1 milyar 128 milyon gişe hasılatı elde ederek 2019’un en çok izlenen filmlerinden biri olarak gösterilen Captain Marvel’ın devam filmi için çalışmalar devam ederken, Avengers serisi için yeni bir iddia ortaya atıldı. We Got This Covered’ın kendi kaynaklarına dayandırdığı habere göre Marvel, bir sonraki Avengers filminde Captain Marvel’i kötü karakter yapacak. 

Bir sonraki filminde kötü karektere dönüşecek olan Captain Marvel için, çizgi romandan esinlenileceği konuşuluyor.

Captain Marvel, X-Men: Dark Phoenix‘te Sophie Turner’ın hayat verdiği Jean Grey gibi uzaydan gelen düşman bir varlıkla karşı karşıya kalacak. Bu varlık Carol Danvers‘ı yani Captain Marvel’i ele geçirecek ve onu şu anda olduğundan çok daha güçlü hale getirecek.

Yaşanan süreçlerin sonrasında Avengers 5’in finalinde verileceği ardından olayların Captain Marvel 3’te işleneceği ve süper kahramanın muhtemelen sonunda normale döneceği belirtiliyor.

Bir diğer iddia ise Captain Marvel’ın, Marvel Sinematik Evreni’nin 5. evresinde iki süper kahraman ekibinin liderliğini yapacağı hatta Örümcek Adam ile birlikte serinin yeni yüze olacağı konusunda.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up