Can Feda’dan Yeni Fragman

Türkiye
Can Feda’dan Yeni Fragman

Burak Özçivit ve Kerem Bursin’in başrolünde olduğu Can Feda filminin yeni fragmanı yayımlandı.

Türk askerinin sınır ötesinde verdiği mücadeleyi iddialı bir prodüksiyonla beyaz perdeye taşıyan Can Feda, 6 Nisan’da vizyonda olacak.

Vatan için mücadele eden iki askerin hikâyesinin konu edildiğini Can Feda’nın senaryosu Kardeşim Benim serisiyle yakından tanıdığımız Zafer Külünk‘ün kaleminden çıkarken yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor.

Filmin Konusu

Türk ordusu, 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine, yanında hiçbir müttefik devlet olmadan giriş yapar. Bu esnada, Yüzbaşı Alparslan’ın (Burak Özçivit) komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi, Pilot Yüzbaşı Onur’un (Kerem Bürsin) da katılımıyla Türk ordusuna karşı kurulan büyük tuzağı ortaya çıkarır. Vatan millet uğruna, bu tuzağı bozmak için yüzlerce teröriste karşı tek başına ölüm kalım mücadelesi veren tim için belki de asıl sınav, vicdanın sesini unutmamak ve insanlık dışı savaş koşullarında insan kalmayı bilmektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up