‘Can Dostum’un Devam Filmi Geliyor

Genel Hollywood

2017’de vizyona giren ‘Can Dostum’un devam filminin çekileceği açıklandı. Filmin yapım şirketi Amblin Partners hazırlıkların başladığını duyurdu.

İlk film ‘Can Dostum’ gibi devam filmi de W. Bruce Cameron’ın kitaplarına dayanacak. Bir köpeğin hikayesini anlatan filmin devam halkası ‘A Dog’s Journey’ adıyla beyaz perdede yerini alacak.

İlk filmin kadrosunda yer alan Dennis Quaid ve Josh Gad’ın yeniden kamera karşısına geçmesi beklenen devam halkasında Marg Helgenberger, Betty Gilpin, Henry Lau ve Kathryn Prescott da yer alacak.

Amblin Partners’ın Yönetim Kurulu Başkanı Jeff Small; “Walden Media ve Alibaba Pictures’daki ortaklarımızla birlikte, başarılı ‘Can Dostum’ filmimizin devam halkası ‘A Dog’s Journey’de çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Yönetmen Gail Mancuso ile birlikte, insanlar ve onların kıymetli köpekleri arasındaki özel bağ hakkında başka güzel bir hikaye paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

‘A Dog’s Journey’ 17 Mayıs 2019‘da Amerika’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up