Call of Duty Film Oluyor

Hollywood Yakında
Call of Duty Film Oluyor

Savaş filmi ve savaş oyunu sevenler için müjdeli bir haber. Efsanevi video oyunu Call of Duty nihayet ve bu defa gerçekten film oluyor. Oyunun yapımcıları Activision ve Blizzard‘ın film çekmek için kurduğu stüdyo, ilk meyvesini Call of Duty ile verecek.

Marvel Evreni Gibi Olacak

Indipendent‘in haberine göre oyundan uyarlanacak yapım daha çok modern savaşa odaklanacak. Şirket yetkilisi Stacy Sher, filmi aynı Marvel evreni gibi bir evren içinde şekillendireceklerini ve çok sayıda Call of Duty  filmine imza atacaklarını söyledi: “Call of Duty evreninden tek bir film çıkmayacak. Birkaç film yapmayı düşünüyoruz. Biz epey zamandır bu konu  hakkında konuşuyoruz. Ve önemli senaristlerle çalışıyoruz. Film biraz daha Black Ops gibi olacak, hikaye arkasında hikaye gibi düşünebiliriz. Adrenalini bol, enerjisi bol bir film izleyicisiyle olacak.”

Bilindiği üzere yakın zamanda Warcraft sinemaya uyarlanmış ve bu adım oyun severleri müthiş derecede heyecanlandırmıştı.

 

Call of Duty filmi için en erken vizyon tarihi 2018, bu tarih bir yıl gecikebilir de. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up