‘Çağrı’ Filmi Dizi Oluyor Başrolde Kenan İmirzalıoğlu Var

Diziler Manşet

anthony_Quinn_kenan_imirzlioglu

İslamiyetin doğuşunu anlatan Çağrı filmi dizi olarak Türk televizyonlarına uyarlanıyor. Filmde Anthony Quinn’in oynadığı Hz. Hamza’yı yeni projede Kenan İmirzalıoğlu canlandıracak.

1976 yapımı Çağrı filmi Ay Yapım tarafından Türk televizyonlarına uyarlanıyor. Mustafa Akkad’ın yönettiği ve efsane oyuncu Anthony Quinn’in Hazreti Hamza’yı canlandırdığı film, dizi olarak çekilecek. Projenin sürpriz ismi de belli oldu.

Yer aldığı yapımlarla Türk televizyonlarının en sevilen oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu, bu sürpriz projede Hazreti Hamza rolüyle ekrana gelecek. Senaryosu yazılmaya başlanan dizinin yine Çağrı adıyla mı yayınlanacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Uygun mekan arayışları ve cast çalışmaları devam eden dizinin çekimlerinin önümüzdeki yaz başlaması planlanıyor. Dizinin izleyiciyle buluşması için ise sonbahar ayları öngörülüyor.

Bir süredir ekranlanda uzak olan Kenan İmirzalıoğlu‘nun geçtiğimiz günlerde sır gibi saklanan yeni rolü için anlaşmaya vardığı iddia edilmişti. 2 milyon lira alacağı öne sürülen oyuncunun partnerinin ise Fahriye Evcen mi yoksa Meryem Uzerli mi olacağını konuşuluyordu.

Aynı zamanda Peyami Safa‘nın yazdığı, Ayhan Işık‘ın hayat verdiği Cingöz Recai karakterini tekrar beyazperdeye taşıyacağı konuşulan Kenan İmirzalıoğlu ise yeni projeleri konusunda sessizliğini korumaya devam ediyor.

Kaynak: NTV

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up