Bu Filmin Kurgusunu Seyirciler Yaptı

Yakında

Vizyon için geri sayıma geçen komedi filmi Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk için yönetmeni Semra Dündar 3 farklı kurgu hazırladı.

vay_basima_gelenler_2_5

Türkiye’de ilk defa kullanılan bu teknik ile filmin 3 farklı versiyonu, Kült Film tarafından özel güvenlik önlemleri altında vizyon öncesi kapalı salonda özel bir gösterimle 50 kişilik seyirci grubuna izlettirildi. İzleyicinin verdiği tepkilere göre son halini alan film, seyirci kararıyla oluşturulmuş bir yapım haline getirildi.

Hollywood yapımlarında kullanılan bu teknik ile filmler, salondaki tepkilere göre, son kez revize edilerek, henüz gösterime çıkmadan seyircinin beğenisini kazanmış bir film, vizyona, geniş kitlelerin karşısına çıkıyor. Yapımcı firma Kült Yapım ve yönetmen Semra Dündar bu tekniği Türkiye’de ilk defa kullanmanın mutluluğunu duyduklarını dile getirdi.

İlk filmi 2013 yılında vizyona giren Vay Başıma Gelenler izleyici tarafından olumlu karşılanmıştı. “Daha Çılgın, Daha Eğlenceli, Daha Komik” sloganıyla yola çıktıkları Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk,19 Aralık 2014’te sinemalarda!

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up