Bu dizi onu güldürdü

Manşet Türkiye

Av Mevsimi, Bir Bulut Olsam ve Bıçak Sırtı gibi onlarca projede rol alan Melisa Sözen’i izleyici hep ezilen, mutsuz ve karamsar rollerde izlemişti.

Hatta Bir Bulut Olsam’daki rolü için sokakta yolunu kesenler, ‘Yüzün ne zaman gülecek?’ diye sormuş, mutsuz görmeye tahammül edemediklerini söylemişlerdi. Kendisini de rahatsız eden bu durum, atv’nin yeni dizisi Reis’te oynadığı Ayşe rolüyle değişti. Mehmet Akif Alakurt (Murat) ile kamera karşısına geçen Sözen, “Ayşe psikiyatrist, neşe dolu biri. Çok mutluyum. Benim için çok iyi oldu. Uzun zamandır neşeli ve mutlu birini oynamak istiyordum. Tam yapmak istediğim bir dönemde karşıma çıktı. Ve bu işin içinde olduğum için çok mutluyum.” diyor. Sadece rolü mutlu etmiyor Melisa Sözen’i. Başta teknik ekip olmak üzere oyuncular, çekim mekanları ve hikâye de tam istediği gibi. Geçtiğimiz dönem Bir Bulut Olsam’da Doğulu bir kadını oynayan oyuncu, rol gereği bir doğuya bir batıya savrulmasını oyunculuğun olmazsa olmazları olarak yorumluyor. “Bir doğuda bir batıdayım. Diziler böyle. Biri İzmir’de, biri İstanbul’da, biri doğuda. Ben çok heyecanlıyım.” diyor. Reis’te mutlu bir ailesi olduğuna inanan Ayşe’nin hayatı, öğrendiği bir gerçekle altüst olacaktır. Bunun üzerine yıllardır yaşadığı İzmir’i terk edip İstanbul’a gelecek ve hikâye burada başlayacaktır.

Zaman

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up