Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Televizyon ekranlarında bu akşam 2’si yerli 3 film var. Yerli filmlerden ilki Kocan Kadar Konuş, ikincisi ise Cem Yılmaz’ın western türündeki filmi Yahşi Batı. Klasik filmleri sevenler içinse tüm zamanların en iyi mafya üçlemesi Baba’nın ikinci bölümü ekranlarda olacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.


Kocan Kadar Konuş – TV8 Saat: 20.00
Başrollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın üstlendiği filmde, çevresindeki her kadın hızla evlilik hazırlığına girişip gelinlik giyme hayalleri kurarken; hayatına girmesini istediği doğru adamı bir türlü bulamayan bir kadının, Efsun’un hikayesini anlatıyor.

Yahşi Batı Fox TV – Saat: 20.00

Başrollerde Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Zafer Algöz’ün üstlendiği filmde,19. Yüzyıl’da özel bir görev kapsamında padişah tarafından Amerika’ya gönderilen iki Osmanlı yetkilisinin yolculuk esnasında yaşadıkları macerayı anlatıyor.

Baba 2 – Moviemax – Saat 02.20

Başrollerde Al Pacino ve Robert De Niro’nun yer aldığı filmde, Genç Vito Corleone, Amerika’ya yeni gelmiştir. 1917 yılında, New York şehri’nin yerel mafyalarından birinin liderini öldürünce saygınlık kazanır ve korkulan biri haline gelir. Bu arada, 50 yıl sonra, Michael Corleone, Washington’da senato komitesine aile işleriyle ilgili ifade vermektedir.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up