Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

İkisi yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki Channing Tatum’un başrollerinde yer aldığı Foxcatcher Takımı, ikincisi ise Denzel Washington’ın başrollerinde yer aldığı Gazap Ateşi. Yerli yapımlardan ise Maskeli Beşler serisinin devam filmlerinden Maskeli Beşler İntikam Peşinde bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Foxcatcher Takımı – MoviemaxPremier Saat:21.00

Mark Schultz ve kardeşi Dave Schultz dünya ve Olimpiyat şampiyonu ABD’li güreşçilerdir. Üstelik aynı Olimpiyat oyunlarında altın madalyayı beraber alan ilk kardeş çifttirler. Günün birinde çok zengin bir iş adamı olan John du Pont 1988 Seul Olimpiyatları için onların sponsorluğunu üstlenir. Bu olay Mark’ın ilk başta hoşuna gitse de sonrasında hiç beklemediği sonuçlar doğuracaktır.

Gazap Ateşi – MoviemaxAction Saat:21.30

Yıllar önce ordudaki özel bir birlikte görev alan Creasy, bu günlerden kalan kötü anılarını silmekte ve yeni hayatına adapte olmakta zorlanmaktadır. Geleceği belirsiz bir haldeyken Meksika sınırında eski arkadaşı Rayburn ile karşılaşır ve bu sayede bir koruma görevlisi olarak bir iş bulur.

Maskeli Beşler İntikam Peşinde – FOX Saat:20.00

Birbirinden beceriksiz beş kafadar hapishaneden önce kaçarak, sonra da afla dışarı çıkarlar. Eski bir dostlarını ziyaret ettiklerinde onun oğlunun hasta olduunu öğrenirler. Eskiden yetimhanede büyüyen tanıdıkları birinden borç para isterler. Bu kişi zengindir ama aynı zamanda dolandırıcıdır adam parayı vermeyince beş kafadar tövbeli olmalarına rağmen hayatlarının en büyük soygununa hazırlanırlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up