Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı yapımlardan Hekim: İbn-i Sina ve Jack ve Jill ekranlarda yer alırken, yerli yapımlardan Hadi İnşallah televizyon ekranlarında yer alacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

 

Hekim: İbn-i Sina – Sinema Tv Saat: 21.00

9 yaşındaki Rob Cole , annesini kaybettiğinde ölümün onu İngiltere’de kasabadan kasabaya ve sonunda Isfahan’da bir tıp okuluna götüreceğini öngörememiştir. 11. yüzyılda, tıp okulları İran’dadır. Fakat burada Hristiyan’lara karşı büyük bir tepki vardır. Rob, Yahudi olduğunu öne sürer, ismini değiştirir ve sonunda İsfahan’da bulunan İbn-i Sina’nın tıp okuluna girmeyi başarır.

 

Hadi İnşallah – Tv8 Saat: 22.15

Pucca 4 yıl yaşadığı Ankara’dan, 4 yıl birlikte olduğu sevgilisini kaybederek izmir’e ailesinin yanına döner, çok ama çok mutsuzdur.Babasının da zorlamasıyla bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider.ve “pekmez” lakabını taktığı hayatının erkeğiyle karşılaşır… Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır.

 

Jack ve Jill – Tv2 Saat: 23.30

Jack mükemmel bir hayat sürmektedir. Fakat her yıl şükran gününde onu ziyarete gelen ikiz kız kardeşi Jill, her seferinde Jack’e hayatı zehir etmektedir. Fakat Jill’in bayram ziyaretleri uzadıkça uzar ve tam bir tatil kıvamını alır. Birbirini çıldırtan ikiz kardeşler bol bol kavga eder, hatta birbirleriyle dalga geçerler ama Jack, Jill’in yanına temelli yerleştiğini anlayınca onu ülkenin en uzak noktasına ‘postalamak’ için elinden geleni yapacaktır.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up