Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Bu akşam televizyon ekranlarında biri yerli 6 film sizleri bekliyor. Filmlere dair bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.

Berlin Kaplanı – Show TV Saat 20.00

Ayhan Kaplan, Almanya’nın Berlin kentinde boksörlük ve badigartlık yaparak hayatını sürdüren bir Türktür. Fakat Ayhan ve onun boks antrenörü Cemal için artık işler eskiden olduğu gibi tıkırında değildir. 50.000 Euro ödemesi gereken borçları vardır. Onları içine düştükleri dar boğazdan kurtaracak bir mucize gereklidir. Ama her ikisi de hayatlarını kurtaracak bu mucizeyi nereden ve nasıl bulacaklarını bilemezler. Ayhan aşırı stresten panik atak olmuştur ve bunu bir boks maçı sırasında fark eder. Doktor ona hava değişimine çıkmasını önerir. Tam da bu esnada Fethiye’de yaşayan ablası ve eniştesi, onun da yarı yarıya ortağı olduğu pansiyon arazisini emlakçı Tayyar’a satmak niyetindedirler. Fakat tapu müdürlüğüne gidene kadar hiç bilinmeyen bu ortaklık işi bozar. Nurettin, Ayhan’ı bulmaya Berlin’e gider.

 

Misafir – Sinema TV Saat 21.00

Downton Abbey ile yakından tanıdığımız Dan Stevens’ın başrolde muhteşem bir oyunculuk sergilediği sıra dışı bir gerilim filmi. Kısa süre önce oğullarını kaybeden Peterson ailesi, büyük kayıplarının yasını tutmaktadır. Bir gün kapıları çalınır ve oğullarının arkadaşı olduğunu iddia eden genç ve kibar bir adam, bir süreliğine misafirleri olmak ister. Başta her şey yolunda gitse de zamanla yaşanan kaza ve ölümler, ailenin hayatını tamamen kabusa çevirecektir.

 

Tarihi Eser – 360 TV Saat: 21.45

Minyon tipli bir break dans tutkunu olan 12 yaşındaki Justin bir kaza geçirir ve komaya girer. 20 yıl komada yatan genç, 2006’da gözlerini açar ve açar açmaz da eski dans grubunu kız arkadaşı ve ailesinin yardımıyla yeniden bir araya getirmek üzere kolları sıvar. Niyeti, birikmiş hastane masraflarını ödeyebilmek için ufuktaki dans yarışmasını kazanmaktır.

 

Shaolin Futbolu – Kanal 7 Saat: 22.00

Gençliğinde yaşanan olaylar yüzünden mesleğini bırakan bir futbolcu, yıllar sonra antrenör olarak sahalara geri döner. Kung fu bilen, özel güçlere sahip Shaolin rahipleriyle beraber fantastik maçlar onları beklemektedir.

 

Kıyamet Melekleri – Sinema TV Saat: 22.45

Tanrı, insanlığa karşı güvenini kaybetmiştir. Baş meleklerinden Michael’i dünyada kıyameti başlatması ve insan ırkından kurtulması için görevlendirir. Ancak Michael, Tanrı’ya karşı çıkar ve insanlara yardım etmeye karar verir. Diğer yandan Bob Hanson’ın ıssız bir yerde işlettiği restoranda bulunan bir grup insan, Michael’ı misafir edecekleriden habersizdir.

 

Gerçeğin Peşinde – 360 TV Saat: 23.35

 

Bir yazar olan Truman Capote, gazetede Kansaslı bir ailenin cinayet haberini okur ve haber hakkında bir yazı yazmak üzere soluğu Kansas’ta alır. Önce tanıklarla konuşur sonra sıra şüphelilere gelir. Şüphelilerden biri kararlılıkla konuşur ancak Perry Smith çok az şey anlatır. Bu Capote’yi bir türlü tatmin etmez, hikaye hakkında daha fazla şey öğrenmek ister ve böylece olağanüstü kitabı ‘In Cold Blood’ için ona ilham veren olaylar başlar. Ve çok geçmeden Perry’le olan ilişkisi bir yazar ve karakteri ilişkisinden daha öte bir hal alır.

 

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up