Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi yabancı dört film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı yapımlardan Lütfen Beni Öldürme ve Av Mevsimi ekranlarda yer alırken, yerli yapımlar ise Destere ve Aşkın İkinci Yarısı. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

Lütfen Beni Öldürme – 360 Tv Saat: 19.45

Harold Crick, hepimize tanıdık gelen sıradan bir vergi memurudur. Sıkıcı, monoton ve kendisini tekrarlayan birisidir. Ancak bütün bunlar bir gün, Harold’ın hayalinde yarattığı ve kendi yaşamını anlatan bir öykücünün sesini duymaya başladığı zaman değişmeye başlar.

Destere – Kanal7 Saat: 22.00

Hayrettin (Peker Açıkalın) ve Hayati aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçidir. Bir gün ikisi birlikte gözlerini bir köy evinin bodrumunda açarlar. İkisi de ambarın iki ayrı köşesine ayaklarından zincirlenerek bağlanmışlardır. Ünlü seri katil ‘Destere’ tarafından kaçırılmış olduklarını anlarlar. Kurbanlarına “Oyun üüyle oynanmaz, büüyle oynanır” sloganıyla çeşitli eziyetler eden Destere, Hayrettin ve Hayati’yi de türlü oyunlarla canlarından bezdirir.

Kayıpları bulmak için Yüzbaşı Hakan  harekete geçer.

Aşkın İkinci Yarısı – Show Tv Saat: 23.15

Coşkuyla yaşanan bir birlikteliğin sonlanmasını ve daha sonra tekrar yolların aynı kavşağa çıkmasını anlatan bir film… Dolu dolu bir aşkın ardından gelen ayrılığın yıllar sonrasında çiftin yolları tekrar kesişince çekici ve duygusal adam, amansız bir hastalığın pençesine düşer. Bir sahil kasabasında mütevazı bir hayat yaşarken, olağanüstü güzellikteki kadın bir sürprizle çıkagelir. Kadın sürprizini adama bırakıp, New York’a gider fakat olayların devamında kötü haber kadını New York’ta yakalayacaktır.

Av Mevsimi – Sinema Tv Saat: 23.15

Biri Amerikalı, diğeri Sırp, iki savaş gazisinin öyküsünü konu alan yapımın başrollerini Robert De Niro ve John Travolta paylaşıyor. Ford, Bosna savaşında ön cephede savaşmış eski bir askerdir. Artık savaşın acı anılarını ardında bırakmış, ormanda küçük bir kulübede yaşamaktadır. Bir gün Sırp cephesinde savaşmış olan Kovac, Ford ile eski bir hesabı görmek üzere çıkagelir. Ardından yaşananlar bir kedi-fare oyunundan farksızdır. Savaşın ardından kabuk tutan tüm yaralar tekrar kanamaya, her ikisinin de saklı kalan sırları bir bir ortaya çıkmaya başlar.

 

Not: Kanallar yayın akışlarında değişikliğe gidebilir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up