Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi animasyon dört film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Animasyon yapımlardan Efsane Beşli ve Buz Devri 2 ekranlarda yer alırken, Gammaz Yürek ve Gölge Adam televizyon ekranlarında yer alacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

 

Efsane Beşli – Show Tv Saat: 20.00

Kara adıyla tanınan kötü bir ruh insanlığın umutlarını ve inandığı değerleri yok ederek dünyaya hakim olmak için harekete geçince; Kuzey, Diş Perisi, Uyku Perisi, Paskalya Tavşanı ve Jack Froust’tan oluşan ölümsüz bekçiler de ona karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kara, dünyamızı çepeçevre sarıp insanlığa korku yaymaya başladığında, dünyadaki tüm çocukların umutları, inançları ve hayalleri Efsane Beşli’ye bağlıdır. Rus Kazak askeri Kuzey, doğa bekçisi Avustralyalı Paskalya Tavşanı, yarı insan, yarı sinek kuşu olan Diş Perisi, güzel rüyaların yaratıcısı Uyku Perisi ve ölümsüz Jack Frost sadece çocukları değil büyükleri de peşlerinden sürükleyecek bir maceraya doğru atılacaklardır.

 

Buz Devri 2 – Kanal 7 Saat: 21.00

Isınan hava, vadiyi okyanus sularından ayıran devasa barajı eritmeye başlamıştır. Bunu farkeden Manny, Sid ve Diego tek kurtuluşun vadinin diğer tarafına geçmek olduğu bilirler. Üçü, Ellie ve iki opossum kardeşini alarak macera dolu bir yolculuğa adım atarlar.

 

Gammaz Yürek – 360 Tv Saat: 22.35

İşkolik bekar baba Terry’nin hayatı, henüz geçirdiği kalp nakli operasyonu ve yeni tanıştığı güzel bir kadın sayesinde artık bambaşkadır. Ancak zamanla bazı şeyler ters gitmeye başlar. Kendi kalp atışları tarafından esir alınan Terry, donörünün ölümünün ardındaki sırları araştırıp ortaya çıkarmaya karar verir.

 

Gölge Adam – Sinema Tv Saat: 23.00

Yeni evli bir fotoğrafçı olan Kate, şapkalı bir adam tarafından takip edilmektedir. Yüzünü göremediği bu adam, Kate’nin rüyalarında bile onu rahat bırakmamaktadır. Sonunda, bu şapkalı adam hakkında inanılmaz sırlara sahip, gizemli bir başka adamla tanışır…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up