Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yapımlardan Kimlik, Safari ve Değişim televizyon ekranlarında yer alacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

 

Kimlik – Beyaz Tv Saat: 22.00

Sönmüş bir televizyon yıldızı, ona eşlik eden limuzin şoförü, evlilikleri krizde olan bir çift ve oğulları, azılı bir suçluyu taşıyan bir polis, güzel bir fahişe ve yeni evli bir çift, bir fırtına sırasında aynı motelde mahsur kalırlar. Ancak her biri teker teker öldürülmeye başladığında, gerilim de yükselir. Hepsi, neden burada olduklarını sorgularken, diğer yandan şehrin başka bir köşesinde, acımasız bir psikopat, işlediği cinayetler nedeniyle tutuklanan masum bir adamın suçsuz olduğunu kanıtlamak üzeredir.

 

Safari – Show Tv Saat: 23.15

Altı Fransız turist, safari yapmak için Güney Afrika’ya geziye gider. Rehberleri Richard Dacier ise hayvanlardan korkmaktadır ve otuz senedir Afrika’ya gitmemiştir. Mafya tarafından tehdit edilen Dacier ve turistleri macera dolu bir safari beklemektedir.

 

Değişim – 360 Tv Saat: 23.25

Jess’in hayatı, bir trafik kazasından sonra akıl almaz şekilde değişir. Kocası Ryan ve onun üvey kardeşi Roman, bu kazanın ardından komaya girmiştir. Roman komadan çıktığında, Ryan’ın ruhunun içinde yaşadığını ve kendisinin Ryan olduğunu söyler. Jess, çok geç olmadan ve her şey daha da kötüye gitmeden, kocası Ryan’ın ruhunun geri dönmesi için zorlu bir mücadelenin içine girer.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up