Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Bu akşam 2’si yerli 8 film ekranlarda sizleri bekliyor. Filmlere ait bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.

Mazlum Kuzey Fox TV Saat 20.00

Para kazanmak için türlü türlü işlerin peşinde koşsalar da sonuç hep hüsrandır. Hem parasız hem evsiz kaldıkları bu umutsuz anda, Mazlum’a gelen bir mektup tüm sorunlarına çare olabilecek gibidir. Bu sefer de Mazlum aşk ve dostluk arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır…

 

Ayı Paddington Sinema TV Saat 21.00

Kendini bildi bileli İngiltere’ye karşı büyük bir tutku duyan Perulu bir ayı, bir ev bulma umuduyla Londra’ya doğru yola çıkar. Şehre gelir gelmez Paddington İstasyonu’nda kaybolan ayı, şehir hayatının pek de hayal ettiği gibi olmadığını düşünmeye başlar. Ancak kibar ve iyi kalpli Brown ailesi ile karşılaştığında fikri değişecektir. Ayının boynunda asılı olan yazıda “Lütfen bu ayıya iyi bakın” yazısını gören Brown’lar, bu sevimli hayvana hayal ettiği cennetin kapılarını aralayacaktır.

Kutsal Damacana Kanal 7 Saat 22.00


Gemilerde tayfalık yapan Fikret, İstanbul’a demirleyip yerleşik bir yaşamı seçer. Hayatı kendisinden öğrenen ve bir dediğini iki etmeyen arkadaşı Asım’la, bir gün karşılarına çıkacak olan o büyük fırsatı umut ederek yuvarlanıp giderler. Yaşadığı semtteki kilisesinin papazı Artin’in Vatikan’a gitmesini fırsat bilen ve kilisenin nimetlerini kendi tezgahına uydurup geçinmeye devam eden Fikret ve can yoldaşı Asım’ın karşısına bir gün gerçekten hiç beklenmedik bir iş çıkar. Fikret’i kilisenin papazı sanıp, başlarına gelen sihirli bir olayın çözümü için bu sahte papazın çaresine başvuran bir aile, ne kendi başlarına geleceklerden haberdardır ne de sahte papaz Fikret, karşısına çıkacak olan büyük sürprizden haberdar…

Kimlik Beyaz TV Saat: 22.00

Sönmüş bir televizyon yıldızı, ona eşlik eden limuzin şoförü, evlilikleri krizde olan bir çift ve oğulları, azılı bir suçluyu taşıyan bir polis, güzel bir fahişe ve yeni evli bir çift, bir fırtına sırasında aynı motelde mahsur kalırlar. Ancak her biri teker teker öldürülmeye başladığında, gerilim de yükselir. Hepsi, neden burada olduklarını sorgularken, diğer yandan şehrin başka bir köşesinde, acımasız bir psikopat, işlediği cinayetler nedeniyle tutuklanan masum bir adamın suçsuz olduğunu kanıtlamak üzeredir.

Safari Show TV Saat: 23.15

Altı Fransız turist, safari yapmak için Güney Afrika’ya geziye gider. Rehberleri Richard Dacier ise hayvanlardan korkmaktadır ve otuz senedir Afrika’ya gitmemiştir. Mafya tarafından tehdit edilen Dacier ve turistleri macera dolu bir safari beklemektedir.

Possession Değişim 360 TV Saat: 23.25

ess’in hayatı, bir trafik kazasından sonra akıl almaz şekilde değişir. Kocası Ryan ve onun üvey kardeşi Roman, bu kazanın ardından komaya girmiştir. Roman komadan çıktığında, Ryan’ın ruhunun içinde yaşadığını ve kendisinin Ryan olduğunu söyler. Jess, çok geç olmadan ve her şey daha da kötüye gitmeden, kocası Ryan’ın ruhunun geri dönmesi için zorlu bir mücadelenin içine girer.

Felekten bir Gece Kanal D 23.30

Dört arkadaş, arkadaşlarının düğününden iki gün önce bekarlığa veda partisi vermek için Las Vegas’a gider. Sarhoş oldukları parti gecesinin sabahında odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanırlar. Ayrıca damat ortada yoktur. Bir gece öncesine dair hiçbirşey hatırlamayan üç arkadaş ipuçlarını takip ederek işlerin nerede kontrolden çıktığını bulmak zorundadırlar. En önemlisi de damadı bularak zamanında Los Angeles’a düğününe yetiştirmeleri gerekmektedir.

Ateş ve Buz Kanal 7 Saat 23.45

Kral Augustin tarafından yönetilen Carpia, ejderhaların ve şövalyelerin birlikte yaşadığı bir evrende bulunan, huzurlu bir ülkedir. Ancak ülkenin huzuru, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan, ateş saçan bir ejderha tarafından bozulur. Bu ejderha diğerlerinin aksine ülkenin masum insanlarını hedef alarak korku ve ölüm saçmaktadır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up