Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Televizyon ekranlarında bu akşam ikisi yabancı 3 film var. Yabancı filmlerden ilki komedi türünde Çatlak Profesör diğeri ise Gün Doğmadan ve Gün Batmadan filmlerinin devamı olan Gece Yarısından Önce televizyon ekranlarında olacak. Yerli filmlerden usta yönetmen Ahmet Uluçay’ın Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filmi televizyon ekranlarında yer alacak.

Çatlak Profesör – MoviemaxComedy Saat:23.10

Müşfik üniversite profesörü Sherman Klump’ın hayatındaki tek ve en büyük problem obezite hastalığına yakalanmış olmasıdır. Ancak bir gün kilo verdirici bir ilaç icat ettiğinde bu sorunundan kurtulma umudunu kazanır. Artık hayallerindeki kızın ilgisini çekebilecektir ve bu nedenle ilacı kendi üstünde denemeye başlar.

Gece Yarısından Önce – MoviemaxPremier Saat:23.00

Jesse’nin evli olduğu eşinden boşanıp büyük aşkı Celine’le evlenmelerinin ardından yaşananları anlatıyor. Aradan geçen 9 yılın ardından iki çocukları olan ikilinin gelecekleri bu filmde şekillenecek.

Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak – MoviemaxTurk Saat:23.30

Recep ve Mehmet yazları, köylerinin yakınındaki Tavşanlı kasabasında çıraklık yapmakta olan iki köylü çocuğudur. Recep bir karpuz satıcısının, Mehmet ise bir berberin yanında çalışmaktadır. Her ikisi de sinemaya delicesine tutkundur. Bu tutkunun sonucu olarak geceleri köydeki evlerinin terkedilmiş ahırında bir yandan derme çatma bir film projeksiyon makinası yapmaya çalışırken, diğer yandan da hayatlarını tümden değiştirecek olan rejisörlük hayalleri kurmaktadırlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up