Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yapımlardan Özgürlük Savaşçısı, Kurban ve Esrarengiz televizyon ekranlarında yer alacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

 

Özgürlük Savaşçısı – Star Tv Saat: 20.00

Ehb Krallığı’nın küçük bir köyünde karısı Solana ve oğluyla birlikte yaşayan savaşçı Farmer, ürettiği sebzeleri satmak üzere bir gün kente indiğinde, çiftliği kötücül yaratıklar Krug’larca talan edilir. Karısı ve oğlunun da kaçırıldığını gören Farmer, dostu ve komşusu Norrick’i yanına alarak sevdiklerini kurtarmak üzere yollara düşer. Krug’ların başında büyücü Gallian vardır. Gaillan, Kral Konreid’i devirebilmek için bir ordu kurmanın peşindedir. Ne var ki bu emeli Farmer’ın intikamına takılacaktır.

 

Kurban – TV2 Saat: 21.30

Eşi ve kızı öldürülen bir polis memuru, uyuşturucu ticareti yapan kişilere karşı yaptığı savaş sırasında içinde yaşadığı bunalımlar ve kendi iç savaşı ile de mücadele etmektedir.

 

Esrarengiz – Sinema Tv Saat: 23.15

Bir teknoloji yazarı olan Joy Andrews, bir hafta süresince ilk kusursuz yapay zeka olan Adam ve onun yaratıcısı David Kressen hakkında araştırma yapacak ve bir makale hazırlayacaktır. Joy, David ve Adam ile vakit geçirdikçe kendini, David’in zekası ve karizmasına kaptırır. Ancak Joy ve David yakınlaştıkça Adam, bu durumdan rahatsız olur ve sonuç, ikilinin hayatını tehdit edecek boyutta bir kıskançlık olur.

Felekten Bir Gece 3 Kanal D Saat: 23.15

Çılgın ekibin Bangkok macerasının üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Dough sessiz ve huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadırlar. Belayı kendine çekmekte usta olan Leslie Chow ise Tayland’da bir hapishanededir. Tüm bu sakinlik sadece Alan’ı rahatsız etmektedir. Kişisel bir krizin eşiğinde olan Alan yardım almaya karar verir ve sorumluluk üç kafadarın omzuna yüklenir. Düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki derken, kafadarlar yola düştüğünde yine işler sarpa sarar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up