Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı yapımlardan Dokuzuncu Kapı ve Kızıl Gezengen bizlerle olacak. Yerli yapımlardan ise Ali Kundilli televizyon ekranlarında yer alacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

Ali Kundilli – Kanal D Saat: 22.15

Dost canlısı, namuslu bir karakter olan Ali Kundilli sigortalı bir işte çalışmayı rededen ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka farkedileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. Kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı Vedatla aynı mahallede yaşamaktadırlar. Ancak Vedat sisteme boyun eğer ve Ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer. Çünkü Vedatın sevdiği kız olan Ayşe ile evlenebilmesinin şartı sigortalı bir işe girmesidir. Aynı şart Ayşe’nin ablası İlknur’a aşık olan Ali için de geçerlidir. Ancak Ali ilknur’u prensesler gibi yaşatmak istediği için hayallerinin peşinden koşmaya devam eder ve herşey Vedatla Ayşe’nin kına gecesinde bambaşka bir hal alır.

Dokuzuncu Kapı – MoviemaxStars Saat: 22.55

Dean Corso, zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacıdır. Yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir. Corso, ünlü bir kitapsever olan Boris Balkan için Satanik ayinleri anlatan bir seri kitabın sonuncusunun peşine düşer. Rivayete göre bu kitap Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır.

Kızıl Gezegen – MoviemaxAction Saat: 23.45

Yakın gelecekte Dünya üzerindeki doğal hayat tehlikeye girmiştir. Bunun üzerine bilim adamları Mars gezegenine koloni kurarak, oksijen üretimi için su yosunları ekmiş ve gezegeni yaşama elverişli hale getirmeyi amaçlamışlardır. İşlerin kötüye gitmesinin ardından su yosunlarının akıbetini öğrenmek için Mars’ a bir ekip gönderilir. Zorlu şartlar yüzünden altı kişilik ekipten geriye sadece iki kişi kalır. Robby Gallagher ve Komutan Kate Bowman gezegendeki yeni keşifleriyle Dünya’ya geri dönerler.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up