Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

 

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yapımlardan ilki Robert Downey Jr.’ın başrollerinde yer aldığı Sherlock Holmes filmi, ikincisi ise Clint Eastwood’un yönettiği Kusursuz Dünya ekranlarda olacak ve son olarak Yakın Tehdit filmi televizyon ekranlarında bizlerle olacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

Sherlock Holmes – MoviemaxAction Saat: 21.30

Holmes ve cesur ortağı Watson en son maceralarına atılıyorlar. Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bir düşman ile savaşıyor. 

Kusursuz Dünya – MoviemaxStars Saat: 22.10

Butch Haynes hücre arkadaşı Pugh ile hapisten kaçar. Girdikleri evde bir çocuğu rehin alırlar ama Pugh ‘un çocuğa kötü davranması üzerine Haynes onu öldürür. Çocuk ile kaçmak zorunda kalırlar ve yola çıkarlar.

Yakın Tehdit – TV2 Saat: 23.30

Evli bir çiftin dört suçlu tarafından rehine tutuulur ve bu esnada eve giren hırsızlar olaya dahil olur. Zengin ve huzurlu bir hayat süren Miller ailesinin yaşamı, evlerine giren soyguncuların ardından altüst olur. Önce evi soymak için gelen haydutların, yavaş yavaş daha fazlasını istedikleri anlaşılacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up