Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Televizyon ekranlarında bu akşam ikisi yabancı 3 film var. Yabancı filmlerden ilki Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı diğeri ise Morgan Freeman’ın başrolünde olduğu Ekspres Kasa. Yerli filmlerden ise tüm zamanların en çok güldüren yapımlarından biri olan Çakallarla Dans 2 bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular, fragmanlar ve saatleri aşağıda.

Ekspres Kasa – TV2 Saat:21.30

Oyunculuk kariyerinin son yıllarına gelmiş bir yıldız kendini Amerika yollarına atar. Bir markette İspanyol Scarlet ile karşılaşır. Yola beraber devam eden bu ikili, bir süre sonra varoluşlarına sorgulamaya başlarlar.

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı – FOX Saat:22.00


Büyük bir derginin fotoğraf negatif bölümünde çalışan Walter, sessiz sakin hayatına devam etmektedir. Dergide yeni işe başlamış Cheryl’dan hoşlansa da ona bunu bir türlü söyleyememektedir. Bir yandan da kendini sürekli komik ve şok eden gerçek üstü hayallerin ana kahramanı olarak görmektedir.

Çakallarla Dans 2 – Kanal D Saat:22.30

Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up