Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Üç yabancı film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yapımlardan ilki Oscar ödüllü 12 Yıllık Esaret filmi, ikincisi ise komedi türünde olan Şampiyonların Kahvaltısı ve son olarak Acemi Pilotlar ekranlarda olacak. Bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.
12 Yıllık Esaret – MoviemaxPremier Saat: 21.00

1841’de New York’ta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyahi bir adamdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutludur. Fakat bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washington’a gider. İnandığı medeni dünya alt üst olur çünkü kendisini kaçırıp Güney’de bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar.

Şampiyonların Kahvaltısı – MoviemaxComedy Saat: 21.15

Kilgoure Trout, adlı bir bilim kurgu yazarı çok başarısızdır. Ama kendi çabasıyla bastırdığı birkaç kitap, hiç kimsenin adını bile bilmemesine rağmen Dwayne Hoover adlı zengin biriş adamının hayatını değiştirir. Dwayne, Trout’un bütün romanlarını okumuştur ve onu anlayan tek fanatiğidir. Ona göre dünyadaki her canlı birer robottur ve uzaktan kumandayla yönetilmektedirler. Varoluş amaçları ise, Dwayne’e sürprizler hazırlayarak onu eğlendirmektir. Dwayne, Trout’un baş konuk olduğu bir sanat festivali düzenleyince işler karışır, keza kasaba iki çılgının yüzünden altüst olur.

Acemi Pilotlar – TV2 Saat: 21.30

Küçük bir kasabada yaşayan iki çocuk yanlışlıkla mafyaya ait olan bir uçağa kaçak olarak biniyorlar ve başlarından geçen olaylar ele alınıyor..

Not: Kanallar yayın akışlarında değişikliğe gidebilir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up