Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

 

Üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, komedi türünde olan Kazananlar Kulübü filmi, ikincisi ise aksiyon türünde olan 14 Kılıç filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı Soysuzlar Çetesi filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Kazananlar Kulübü – MoviemaxComedy Saat: 21.15

Maddi açıdan sıkıntılı bir dönemden geçen aile babası Mike Flaherty, cesaretini ve de ümitlerini çoktan kaybetmiş bir avukattır. Amerikan banliyösünde sıradan bir yaşam süren Mike’ın en büyük arzusu, ödüller ve şampiyonluklar kazanan bir güreş koçu olmaktır. Bu hedefini gerçekleştirmek için de bir lisede gönüllü olarak güreş koçluğu yapıyordur. İki işte çalışmasına rağmen evin giderlerini karşılamakta zorlanan Mike, bu durumu karısından gizliyordur.

14 Kılıç – TV2 Saat: 21.30

Ming Hanedanı’nın ilk zamanlarında imparator, gücünü pekiştirmek ve soyunu sürdürmek için bir güvenlik sistemi oluşturur. Bu sistemde öksüz çocuklar katı bir disiplinle yetiştirilmektedir. Bu savaşçıların en iyisi olan Qinglong’a, harem ağası Jia tarafından gizli bir görev verilir. Jia’nın gizli planlarından habersiz olan Qinglong, kısa sürede büyük bir komplonun ortasına düştüğünü fark eder ve adını temize çıkarmak için büyük bir savaşa girişir.

 

Soysuzlar Çetesi – MoviemaxAxtion Saat: 21.30

Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine, Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Soysuz” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up