Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, Charlize Theron’un başrollerinde yer aldığı Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı filmi, ikincisi ise Woddy Allen filmi olan Yaramaz Harry filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Çılgın Kardeşler filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

 

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı – MoviemaxPremier Saat: 21.00

Ürkek bir çiftçi olan Albert, kasabaya yeni taşınan gizemli kadına aşık olunca silahlı çatışmalardaki ürkek ve beceriksiz hali gider, yerine cesur bir adam gelir. Fakat kadının belalı kocası kasabaya doğru yola çıkmıştır ve çiftten intikam almayı planlıyordur.

 

Yaramaz Harry – TV2 Saat: 21.30

Harry Block orta yaşlı fakat asla büyümeyen bir yazardır. Yayıncısından bir sonraki kitabının avansını almış ve harcamıştır. Fakat kitaba başlamak için kesinlikle bir ilham duymamaktadır. Bir ödül almak üzere şehir dışına çıkması gereken Harry yolculukta kendine eşlik edecek birisine ihtiyaç duyar fakat bulmakta çok zorluk çeker. Bu arama eski karıları, sevgilileri, çocukları ve arkadaşları ile yüzleşmekle sonuçlanır

 

Çılgın Kardeşler – MoviemaxStars Saat: 22.45

Masalla gerçeğin iç içe geçtiği filmde, iki çılgın kardeş hem köyden köye dolaşarak folk öyküleri derliyor hem de doğaüstü olaylarla başı dertte olan köylülere yardım ediyorlar. İki kafadar bir gün gerçek bir cadıyla karşılaşır ve tüm hünerlerini ve bilgilerini konuşturmak zorunda kalırlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up