Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, Jon Stewart’ın yönetmenliğini yaptığı Rosewater filmi, ikincisi ise aksiyon türünde Silahların Gölgesinde filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Kurt Çocuk filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Rosewater – MoviemaxPremier Saat:21.00


İran kökenli Kanadalı bir gazeteci olan Maziar Bahari İran’da bulunduğu sırada gözaltına alınır. Yetkililer Bahari’nin CIA ve ABD hükumetiyle işbirliği içinde olduğunu düşünmektedir. Bahari Evin Cezaevi’nde tam 118 gün boyunca gözleri bağlı bir şekilde zorlu sorgulara ve işkencelere maruz kalırken, aklında en çok yer eden şey, sorgu memurundan gelen keskin gülsuyu kokusudur.

 

Silahların Gölgesinde – MoviemaxAction Saat: 21.30

Jeffers ve Longbaugh, hayatlarını suç dünyası içinde geçirmiş iki kanunsuzdur. Yeni uğraşları ise, hamile bir kadını kaçırıp onun doğmamış bebeği için 1 milyon dolarlık bir fidye koparmaktır…

 

Kurt Çocuk – TV2 Saat: 21.30

Kurtlar Arasında; babası tarafından zengin toprak ağasına borcu karşılığında verdiği 7 yaşındaki Marcos’un hayatını anlatmakta. Marcos, babası tarafından “eti senin, kemiği benim” şeklinde toprak ağasına borç karşılığı verildikten sonra, ağa tarafından ıssız bir dağ başına, ağanın keçilerinden sorumlu olarak gönderilir. Marcos, keçilerle ilgilenmeye başladıktan bir süre sonra, dağ başındaki mağarada kader birliği yaptığı yaşlı Atanasio ölür. Marcos ıssız dağ başında artık tek başınadır. Etrafında kendisinden başka kimse yoktur… aç kurtlar dışında.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up