Bu Akşam TV’de Neler Var?

Genel TV'de Sinema

televizyon-banner

Bu akşam ikisi yerli dört film ekranlarda sizleri bekliyor. Yerli yapımlar Şevkat Yerimdar ve Rüştü Asyalı’nın gençlik yıllarında oynadığı Ben Bir Garip Keloğan’ım. Yabancı yapımlar ise Yalancı ve Sakın Büyüme. Bilgi ve fragmanlar aşağıda. İyi seyirler.

Şevkat Yerimdar TV2 21.30

Şevkat Yerimdar filmi, bir gün Balat çarşıda Şevkat Yerimdar’ın sahip olduğu yumurtacı dükkânına araba girmesiyle Şevkat’ın yaşadıkları ve değişen hayatını konu alıyor. Karakter komedisi olan filmin baş karakteri “Şevkat Yerimdar”, öfke kontrolü sorunu olan, dürüst, yufka yürekli, cesur, tüm mahallelinin sevdiği, gizli, tanınmayan kahramanlardan…

Yalancı (Le Missionnaire) 360 21.30

Büyük bir soygun gerçekleştiren Mario, yedi yıllık hapis cezasının ardından iyi halden tahliye olur. Ancak soygunu birlikte yaptığı ama hapisten yırtmayı başaran arkadaşları, Mario’dan paylarını istemeye ve onu tehdit etmeye başlar. Zaman geçtikçe tehditler daha da artar. Bunun üzerine Mario, kilisede papazlık yapan kardeşi Patrick’in yanına gider. Papaz kılığına girerek bir süre ortadan kaybolmaya karar verir.

Ben Bir Garip Keloğlan’ım Kanal 7 22.00


Kaçırdığı keçisini bulmak üzere yola düşen Keloğlan, keçisini bulamaz ancak yolda karşılaştığı dostu Bicirik’le saraya gider. Burada kahramanımızı birçok sürpriz beklemektedir. Saraya giren Keloğlan ve büyülü cüce Bicirik, ülkeye zulmeden Şeytane Sultan’nın yaptıklarına karşı boş durmayacaklardır.

Sakın Büyüme (Don’t Grow Up) Sinema TV 23.30


18 yaşlarına yaklaşan bir grup genç, sabah uyandıklarında kaldıkları bakım evindeki tüm çalışanların ortadan kaybolduğunu görürler. İlk kez bakım evinin dışına çıkarak neler olduğunu anlamaya çalışacaklardır. Çıktıklarında gördükleri ise hepsini şok eder. Tüm yetişkinler, birer zombidir.

 

Empire State  Show TV 00.30

 

Polis akademisine girmeyi başaramadıktan sonra Chris Potamitis (Liam Hemsworth), Empire State Zırhlı Araç Şirketinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlar. Chris, en iyi arkadaşı Eddie (Michael Angarano)’ye şirketin zayıf güvenliğinden bahsetme hatasına düşer ve çok geçmeden şirket içinde depolanan inanılmaz miktardaki parayı kaçırmak için incelikle işlenmiş bir planın içine düşer – Bu plan ise Amerika tarihinin en büyük nakit hırsızlığı olacaktır. Riskler büyümeye devam ederken Chris ve Eddie, bu işle yakından ilgilenen usta NYPD Dedektifi James Ransone (Dwayne Johnson)’u ve bölgelerinde böyle bir işe soyunanları bilmek isteyen yerel suç patronlarını atlatmalılar ya da sonuçlarına katlanmalılardır.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up