Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

 

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, animasyon türünde olan Köpekbalığı Hikayesi filmi, ikincisi ise Morgan Freeman’ın başrollerinde yer aldığı Sevgi Ziyafeti filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Luke Evans’ın başrollerinde yer aldığı Dracula: Başlangıç filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

 

Köpekbalığı Hikayesi – TRT1 Saat: 20.00

Büyük hayalleri olan küçük balık Oscar, ünlü olmak için küçük bir yalan söyler. Mafya babası köpekbalığı Don Lino’nun sakin karakterli oğlu Lenny’i ile işbirliği yaparak onu öldürdüğü yalanını yayarlar. Kısa sürede herkes Oscar’dan bahsetmekte ve ondan korkmaktadır. Fakat küçük balığın yalanı onu tahmin bile edemeyeceği kadar büyük bir belaya sokmuştur. Artık denizlerde herkes onu avlamaya çalışmaktadır.

 

Sevgi Ziyafeti – MoviemaxStars Saat: 20.45

Senaryosu, Charles Baxter’in yazdığı romandan uyarlananmıştır. Filmde, sevginin bir grup insanın hayatı üzerindeki değişik etkilerini anlatıyor.

 

Dracula: Başlangıç – MoviemaxPremier Saat: 21.30

15 yy’da Transilvanya toprakları III. Vlad ve eşi Mirena’nın yönetimi altındadır. Ülkelerini gitgide büyüyen Osmanlı tehdidine karşı ezdirmeden, barış içerisinde yaşatmak isterken beklenmedik bir tehdit ile karşılaşacaklardır. Zira Osmanlı İmparatoru Sultan II. Mehmed, Eflak’tan Vlad’ın oğlu Ingeras’ın da aralarında olduğu 1000 erkek çocuğun alınarak Osmanlı ordusunda asker olmalarını ister. Vlad hayati bir karar aşamasına gelir. Ya oğlunu ve halkını sultana verecektir veya Türkleri yenmek için bir canavardan destek alarak, ruhunu şeytana satacaktır…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up