Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, Johnny Depp’in başrollerinde yer aldığı Dokuzuncu Kapı filmi, ikincisi ise aksiyon türünde olan Adaletin Gölgesinde filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Russell Crowe’un başrollerinde yer aldığı Kaçış Planı filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

 

Dokuzuncu Kapı – MoviemaxStars Saat: 20.45

Dean Corso, zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacıdır. Yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir. Corso, ünlü bir kitapsever olan Boris Balkan için Satanik ayinleri anlatan bir seri kitabın sonuncusunun peşine düşer. Rivayete göre bu kitap Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır.

Adaletin Gölgesinde – TV2 Saat: 21.30

Eski bir emniyet mensubu cezaevine girip çıktıktan sonra bir kumarhane, klüp karışımi bir yerde güvenlik görevlisi olarak işe başlar. Ancak Tony burayi soyar ve suçu kahramanımızın üzerine atar. Kahramanimiz kendini temize çıkarmak için uğraş verir.

Kaçış Planı – Star Tv Saat: 23.15

Mutlu bir evlilik sürdüren John ve Laura çiftinin hayatı, genç kadının bir cinayet soruşturmasında tutuklanması ile alt üst olur. Laura her ne kadar masum olduğunu söylese de, hapis cezasına çarptırılır. Laura’nın masumiyetinden şüphe etmeyen John, ailesini bir arada tutmaya çabaladığı kadar, karısının olayla ilgisi olmadığını kanıtlamak için tüm ipuçlarının peşinden gider.
Laura’nın suçu en son çıkarıldığı mahkemede onanır. İntiharın eşiğine gelen Laura’yı kurtarmak için John’un elinde tek bir çare kalmıştır: Karısını hapishaneden kaçırmak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up