Bu Akşam TV’de Neler var?

TV'de Sinema

Televizyon ekranlarında bu akşam 2’si yerli 3 film var. Yerli filmlerden ilki Tepenin Ardı, ikincisi ise Açlığa Doymak. Yabancı filmlerden ise aksiyon türünün örneklerinden İntikam Benim bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Tepenin Ardı – Star Tv Saat:02.45

Bir Western filmini andıran atmosferi ve mekan kullanımıyla gerilim dolu bir aile trajedisini anlatan film, sorunlarıyla yüzleşmek yerine bir düşman ve günah keçisi yaratan egemen erkek kültürünü mercek altına alıyor.

İntikam Benim – Show Tv Saat:23.30

Victor patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışan, New York’un yeraltı suç örgütü liderinin sağ kolu olan cesur bir infazcıdır. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince, Victor da detektifliğe soyunur. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice ise Victor’u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışır.

Açlığa Doymak – Atv Saat:04.00

Birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. “Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi?” sorusuna cevap arıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up