Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Liam Neeson’un başrollerinde yer aldığı aksiyon türünde olan Gece Takibi filmi, ikincisi ise dram türünde Beni Bırakma filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Daniel Day-Lewis ve Winona Ryder’ın başrollerinde yer aldığı Cadı Kazanı film bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Gece Takibi – MoviemaxPremier Saat: 21.00

Brooklyn’in namlı tetikçilerinden Jimmy Conlon en iyi arkadaşı Shawn için çalışmaktadır. Ancak günün birinde Shawn’ın çetesi, Jimmy’nin oğlu Michael için ölüm emri çıkarır. Jimmy, her ne pahasına olursa olsun oğlunun hayatını kurtarmak için tüm eski arkadaşlarına tek başına direnmek, kiralık katillerden sakınıp geceyi sağ salim çıkarmak adına tüm hünerlerini kullanacaktır.

Beni Bırakma – TV2 Saat: 21.30

Jackson White, yakışıklı ve yetenekli bir müzik prodüktörüdür. Ancak Los Angeles’ın ışıltılı dünyası ve para hırsı onu yoldan çıkarmış, hem kariyerini hem özel hayatını çöküşün sınırına getirmiştir. Bunlara rağmen her şeyi bırakıp memleketine hasta babasına bakmak için geri dönmesi gerekmektedir. Burada uzun süre önce koptuğu arkadaşlarıyla ve Kat isimli genç bir kızla yüzleşecektir

Cadı Kazanı – MoviemaxStars Saat: 22.35

1692’de Massachusetts’de küçük ve tutucu bir kasabada, insanların hayatı Tanrı’ya hizmet etmeye adanmıştır. Birkaç genç kız ormanda yakalandıklarında Şeytan’ın işlerini görmekle suçlanırlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up