Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi yerli üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yerli filmlerden ilki, Maskeli Beşler filminin devam filmi Maskeli Beşler: Irak, ikincisi ise Taş Mektep filmi televizyon ekranlarında olacak. Yabancı filmlerden ise Küçük Çırak filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Maskeli Beşler: Irak – FOX Saat: 20.00


Kendi ülkelerindeki beceriksizlikleri ve sakarlıkları yeterli değilmiş gibi, Maskeli Beşler ünlerini sınır ötesine de taşımaya karar verirler. Uluslararası sularda yeteneklerini sergileyecek olan kahramanlarımız bu defa da Kuzey Irak’ta bir petrol tesisini ele geçirmeye karar verirler.

 

Küçük Çırak – MoviemaxAction Saat: 21.30

New York’un varoşlarında yaşayan ve bir araba tamircisinde çalışan öksüz Alejandro’nun ablası Isamar ve kendisi için daha iyi bir hayat kurma çabaları anlatılıyor.

Taş Mektep – MoviemaxTurk Saat: 22.45


Kayseri Lisesi’nin son sınıfındaki 62 öğrenci 1920-1921 yıllarındaki öğretim döneminde okullarını terk ederler. Tek amaçları Sakarya Meydan Savaşı’na katılıp orduya destek olmaktır. Bu 62 genç nefes Kurtuluş Savaşı’nın en çetin çatışmalarının yaşandığı günlerde vatanları uğruna şehit olurlar.

 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up