Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Oscar Ödüllü Operasyon: Argo filmi, ikincisi ise Bruce Willis’in başrollerinde yer aldığı 16 Blok filmi televizyon ekranlarında olacak. Ve son olarak çok satanlar listesinde uzun süre yer alan Ejderha Dövmeli Kız kitabından aynı isimle uyarlanan film bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

16 Blok – TV2 Saat: 21.30

Oldukça bunalmış görüntüsüyle hayattan bezdiğini ve yaptığı işten sıkıldığını fazlaca belli eden Jack Mosley’e yine kimsenin istemediği bir iş kalmıştır. Koruma altındaki çenesi düşük bir tanığı, polis karakolundan sadece 16 blok ilerde olan mahkeme salonuna götürmek. Genç adamın gevezeliği tek başına çekilemezken işin içine tanığın mahkemeye çıkmamasını sağlayacak olan mafya üyeleri de girince 16 blokluk yol tam bir cehenneme döner.

Operasyon: Argo – MoviemaxStars Saat: 20.45


Tahran’da altı Amerikan elçilik personelini kaçırılır ve aylarca alıkonulur, bunun üzerine patlak veren İran Rehine Krizi ile CIA rehineleri kurtarma operasyonu başlatmıştır. Yapılan açıklamalarda CIA, sahte bir Hollywood yapım şirketi kurarak rehineleri kurtarmaya çalışacağı anlatılmaktadır.

Ejderha Dövmeli Kız – MoviemaxAction Saat: 21.30


Mikael Blomkvist, iyi bir gazeteci olmasına karşın, bir tuzağa düşürülmüş ve yanlış bir haberle popüler bir işadamını suçlamıştır. Bunun ardından Mikael’in tüm kariyeri adeta alt üst olur. Gazetesi artık onunla çalışmak istememektedir. Tüm medya peşindedir ve artık tamamen yalnızdır. Elbette onu izleyen Lisbeth’in farkında da değildir; nam-ı diğer ‘Ejderha Dövmeli Kız’ın.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up