Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Nicolas Cage ve Nicole Kidman’ın başrollerinde yer aldığı Yakın Tehdit filmi, ikincisi ise ünlü yazar Edgar Allan Poe’nun yaşamının son günlerini anlatan Kuzgun filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Bruce Willis’in başrollerinde yer aldığı komedi türünde Komşum Bir Katil filmi bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Yakın Tehdit – TV2 Saat: 21.30

Evli bir çiftin dört suçlu tarafından rehine tutuulur ve bu esnada eve giren hırsızlar olaya dahil olur. Zengin ve huzurlu bir hayat süren Miller ailesinin yaşamı, evlerine giren soyguncuların ardından altüst olur. Önce evi soymak için gelen haydutların, yavaş yavaş daha fazlasını istedikleri anlaşılacaktır.

Kuzgun – MoviemaxAction Saat: 21.30

Amerika’nın en ünlü yazarlarından Edgar Allan Poenun yaşamının son günleri anlatıluıyor. Poe’nun kaçırılan nişanlısını bulmak için bir özel dedektifle iş birliği içine girerek bir seri katilin peşine düşmesini anlatıyor.

Komşum Bir Katil – MoviemaxComedy Saat: 23.00

Nicholas Oseransky Montreal’de yaşayan bir dişçidir. Sakin ve huzurlu yaşantısı bir gün evinin bitişiğindeki daireye Jimmy Tudeski’nin taşınması ile allak bullak olur. Jimmy bir kiralık katildir ve onu öldürmek isteyen Chicagolu bir mafya ailesinden köşe bucak saklanmaktadır. Birbirine hiç benzemeyen bu iki adamı kader biraraya getirmiştir: ikisi de öldürülmek istenmektedir. Nicholas kötü bir tesadüf sonucu bulaştığı bu beladan sıyrılmak için ister istemez Jimmy’e yakınlaşır. Mafya artık her ikisinin de peşine düşmüştür.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up