Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

Televizyon ekranlarında bu akşam 2’si yabancı 3 film var. Yabancı filmlerden ilki Kod Adı: Olympus, ikincisi ise Charlie Banks’in Eğitimi. Altınportakal ödüllü yönetmen Zeki Demirkubuz’un filmi Kader de bu akşam televizyon ekranlarında olacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Kod Adı: Olympus – Kanal D Saat: 23.45

Başrollerinde Gerard Butler, Ashley Judd ve Morgan Freeman yer alan filmde, Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajanı olan Mike Banning, bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda bir kaza olur. Banning’in tek bir ismi kurtarma şansı vardır, o da tercihini Başkan’dan yana kullanır ve eşini feda eder. Olay sonrası herkes Mike’ın doğru yaptığını söylese de Mike saha görevinden alınır ve ona masa başı bir iş verilir. Fakat ABD’yi büyük bir saldırı bekliyordur.

Kader – Star Saat: 02.30

Başrollerinde Erkan Can, Vildan Atasever ve Engin Akyürek’in yer aldığı Zeki Demirkubuz’un yönetmenliğini yaptığı filmde, kör düğüm olmuş bir aşk üçgeni; Bekir, Uğur ve Zagor’un bu zorlu yolculuğunda işler karışıktır. Bekir Uğur’a, Uğur Zagor’a, Zagor’da serseriliğe aşıktır. Karşılığını bulamayan kalplere tutkun bu üç insanın yolu, tutkunun beslediği bir kaderle birbirine bağlanır. Uğur, Zagor’un hapisten çıktığı gece, mahallede işlenen bir cinayetin ardından ortadan kaybolur.

Charlie Banks’in Eğitimi – TV2 Saat: 21.30

Başrollerinde Jesse Eisenberg ve Sebastian Stan’ın yer aldığı filmde, 70’lerin Amerikasını anlatıyor. Filmde 16 yaşındaki Charlie Banks dostu ve karizmatik bir psikopat olan 18 yaşındaki Mick Leary’i bir partide iki masum çocuğu döverken görür. Gördüklerine ailesine anlatan Charlie’nin aileside sessiz kalmaz ve Micky’i polise şikayet ederler. 3 yıl sonra birden Micky Charlie’nin okuduğu üniversiteye gelir ve tatili süresiz olarak uzatır. Mick ve Charlie arasında bir kedi – fare oyunu başlar bu sırada Micky üniversite kitaplarını okumaya ve derslere girmeye başlar.

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up