Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Arnold Schwarzenegger ve George Clooney’in başrollerinde yer aldığı Batman & Robin, ikincisi ise Margaret Thatcher’ın hayat hikayesinin anlatıldığı Demir Leydi filmi televizyon ekranlarında olacak ve son olarak Nicolas Cage‘ın başrollerinden yer aldığı Büyük Hazine filmi televizyonda bu akşam yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.
Demir Leydi – MoviemaxStars Saat:20.45

2 Nisan 1982’de Arjantin’in Falkland ve Güney Georgia Adalarını işgal etmesi ile başlayan ve altı hafta süren Falkland Savaşı’nda yaşanan krizi odak noktasına alan film, o dönem İngiltere’nin başında olan Margaret Thatcher’ı ve yaşananları beyazperdeye taşıyor.

Batman & Robin – MoviemaxAction Saat:21.30

Bruce Wayne/Batman ve Dick Grayson/Robin’in ilişkilerinin bozulmalarına engel olmaya çalışırlar. Bu sırada, Gotham şehrini bitki ve buz ile kaplamaya çalışan Buz Adam, Zehirli Sarmaşık ve Bane’i durdumak zorundadırlar.

Büyük Hazine – Star Tv Saat:23.45

Altı nesildir hazine peşinde koşan Gates ailesi, ABD’de tarihle ilgilenen kişilerin gözünde deli muamelesi görmektedir. Gates’lerin son nesil üyesi Benjamin Franklin hazine avı bayrağını devralmış son kişidir ve yaşamını kimsenin varlığına inanmadığı, Orta Doğu kökenli Tapınak Şövalyeleri hazinesini bulmaya adamıştır.

Not: Kanallar yayın akışlarında değişime gidebilir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up