Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Üç yabancı film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Sandra Bullock’un başrollerinde yer aldığı Ateşli Aynasızlar, ikincisi bilim kurgu türünün örneklerinden Doom filmi televizyon ekranlarında olacak. Üçüncü film Yüzüklerin Efendisi filminin yönetmeni Peter Jackson’ın yönettiği Bilbo Baggins’in hayatını anlatan Hobbit: Beklenmedik Yolculuk televizyonda bu akşam yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Ateşli Aynasızlar – FOX Saat:21.45

FBi ajanı olan Katerina James, Rus gangster çetesini çökertmek için ona yeni bir ortak atanır. Ancak bu ortak Boston polis departmanındaki kaçıklığıyla tanınan Shannon Mullins’dir. Rus çetesini çökertmek için yola çıkacaklardır.

Doom – MoviemaxAction Saat:21.30

Olduvia araştırma istasyonu, Mars’ta kurulu özel bir laboratuvardır. Aniden araştırmaların durması ve dehşet verici mesajların gelmesiyle, dünyadan Mars’a özel teçhizatlı bir komando timi gönderilir.Araştırma merkezinde yapılan deneyler, kaynağı belirlenemeyen korkunç yaratıkların ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk – MoviemaxStars Saat:22.50

Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer. Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için ilk adımlarını atacaklardır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up