Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

İkisi yabancı üç film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Yabancı filmlerden ilki, Hugh Jackman’ın başrollerinde yer aldığı Tutsak filmi, ikincisi ise Bruce Willis’in başrollerinde yer aldığı Bahse Var Mısın? filmi ekranlarda yer alacak. Yerli filmlerde ise Hop Dedik: Deli Dumrul filmi televizyon ekranlarında olacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Tutsak – Star Tv Saat:23.45

İki ailenin şükran günü bir araya geldiği bir günde, iki ailenin küçük kızlarının kaybolduğunu ortaya çıkar. Bununla birlikte Keller, genç ve yetenekli bir dedektiften yardım ister. Saatin ilerlemesine rağmen iki küçük kız ortaya çıkmayınca panik dolu anlar ortaya çıkar.

Bahse Var Mısın? – TV2 Saat:21.30

Dink, dünyanın kumar başkenti Las Vegas’ın en başarılı kumarbazlarından biridir. İflah olmaz bir hayalperest olan Şans Meleği Beth, rüyalarının peşinden Vegas’a gelir ve Dink için çalışmaya başlar. Ancak Dink ile Beth’in yakınlaşmasından şüphelenen Dink’in karısı Tulip geç kalmadan araya girer.

Hop Dedik: Deli Dumrul – MoviemaxTurk Saat:23.35

Deli Dumrul, İstanbul’un Kurtlar Kuşlar Alemine meydan okumuş ve oyuna getirilerek hapse  düşmüştür.  Hapishanede gönül erlerinden İhsan Bey ile tanışır. Hapiste Dumrul ile İhsan Bey’in en has talebesi ve manevi evladı Alperen arasında sıkı bir dostluk başlar. Deli Dumrul’u, gönül eri İhsan Bey’i ve yiğitlik timsali Alperen’i  uğradıkları iftiralardan aklayıp kurtaracak kişi ise Başkomiser  Semih’tir. Önce İhsan Bey ve Alperen, ardından da Deli Dumrul aklanarak tahliye olur.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up