Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Üç yabancı film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Filmlerden ilki, Bruce Willis’in başrollerinde yer aldığı Ateş ile Yangın, ikincisi Mads Mikkelsen’in başrollerinde yer aldığı Cennetin Kapısında televizyon ekranlarında olacak. Üçüncü film ise yine başrollerinde Mads Mikkelsen’ın yer aldığı Adalet İçin filmi televizyonda bu akşam yer alacak. Bu üç filmi izlemeyenler için konular aşağıda.

Ateş ile Yangın – Show Tv Saat:23.30

Bir dükkanda vahşice bir cinayet işlenir ve dükkan sahibiyle oğlu öldürülür; Jeremy ise büyün olan bitene şahit olmuştur ve kaçabildiği kadar kaçar. Cinayetin işlenmesine neden olan suç baronu Hagan’ın aleyhinde tanıklık yapması istendiğinde, emniyet tarafından koruma programına alınır. Fakat çok geçmeden kimliği ifşa olur.

Cennetin Kapısında – TV2 Saat:23.15

MS.1000 yılında Tek Göz adında dilsiz bir savaşçı, yıllarca bir Norman’ın tutsağı olarak kalmıştır. Tek Göz, on bir yaşındaki köle Are ile birlikte kaçmayı başarır. İskandinavya’ya dönmek için bir Viking gemisine binerler ama tanımadıkları bir ülkede karaya çıkarlar.

Adalet İçin – MoviemaxFestival Saat:21.45

Michael, dürüst bir at taciridir. Ailesiyle huzurlu bir yaşam sürdürürken bir derebeyiyle tartışınca yalnızca mal varlığını değil, ailesini de tehlikeye atmış olur. Ancak onur mücadelesinden vazgeçmeyen Kohlhaas, bir ordu kurar ve bütün ülkeyi ateşe atmak uğruna hakkını arar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up