Bu Akşam TV’de Neler Var?

TV'de Sinema

televizyon-banner

Yabancı 6 film bu akşam televizyon ekranlarında bizleri bekliyor. Bilgi ve fragmanlar aşağıda yer almakta. İyi seyirler.

Yargıç – MoviemaxPremier Saat: 21.00

Başarılı bir avukatın, annesinin cenazesi için memleketine dönmesinden sonra yaşananları anlatacak. Babasıyla arası pek de iyi olmayan avukat, Alzheimer hastası babasının, yıllar önce davasına baktığı bir adamın ölümüyle bağlantısı olup olmadığını araştırırken, unuttuğu kökleriyle ve babasıyla da tekrar karşılaşacak.

Venedik Taciri – 360 TV Saat: 21.30

16. yüzyılın sonlarında Venedik’te Antonio adlı bir tüccar, mallarının denizde kalmasıyla paraya sıkışır ve kötü niyetli bir Yahudi tefeci olan Shylock’tan para ister. Shylock, kızı bir Hristiyanla evli olduğu için ona karşı bir kin beslemektedir. Sevdiği kız Bassanio için bu parayı bulmaya çalışan Antonio’nun isteğini Shylock hoş karşılar. Ona üç ay vadeli, faizsiz borç verir ancak paranın ödenmemesi durumunda şartlar çok ağırdır. Portia ise Bassani’nun arkadaşını bu zor durumdan kurtarabilmek için kolları sıvar.

Ekspres Kasa – TV 2 Saat: 21.30

Dört yıldır hiçbir rolü kabul etmeyen ünlü aktör, yıllar sonra bir projeyle yakından ilgilenir. Saha araştırması için gittiği fakir bir Latin mahallesinde, kasiyer, Scarlet ile karşılaşır. İkili, Los Angeles yolculuğu sırasında varoluşlarını sorgulamaya başlarlar. Aslında bu yolculuk, onların yeni hayatına açılan yolun başlangıcıdır.

Ocean’s 13 – MoviemaxAction Saat: 21.30

Danny Ocean ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak. Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank, Ocean’ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff’a oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve “Bank”ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.

 

Ölü Gelin – MoviemaxStars Saat: 22.45

Victor Van Dort kısa süre sonra güzel Victoria ile evlenecektir. Ancak genç adam kendini henüz evlenmeye hazır biri gibi hissetmemektedir. Kendi kendine yüzük takma provası yaparken yüzüğü yanlışlıkla Ölü Gelin’in parmağına takıverir ve apar topar Ölüler Diyarı’na götürülür. Ölüler Diyarı’ndaki hayat Yaşayanların Dünyası’nın sıkıcılığından uzak ve çok daha eğlenceli bir yerdir. Yine de hiçbir şey Victor’un Victoria’ya kavuşmasına engel olamaycaktır.

Yabancı – El Gringo Kanal 7 Saat: 23.30

Genç bir adam, içinde 2 milyon dolar olan bir çanta ile Meksika’daki El Fronteras adlı kasabaya gider. Amacı, kanlı geçmişini arkada bırakıp, hayatının sonuna kadar bu parayla huzur içinde yaşamaktır. Ancak sakin görünümlü El Fronteras kasabası, onu hiç de iyi karşılamaz. Hırsızlar, kötü polisler ve gözü dönmüş suçlular onun peşindedir artık…

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up