Bu Akşam TV’de Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Çakallarla Dans – FOX Saat: 20.00 (Tekrarı saat 22’de)

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Tür : Sinema (Komedi, Macera)
Oyuncular : Şevket Çoruh, Cengiz Küçükayvaz, Tuba Ünsal, Ceyhun Yılmaz
Yönetmen : Murat Şeker

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
____

Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar – Kanal 7 Saat: 20.50

Saat : 20:50 – 22:40 (110 dakika)
Tür : Sinema (Aksiyon, Macera)
Oyuncular : Jet Li, Xun Zhou, Kun Chen, Lun Mei Gwei
Yönetmen : Hark Tsui

Hikaye, hancı Jade’in ortadan kaybolmasıyla birlikte ünlü Ejder Hanı’nın yakılmasından 3 yıl sonrasında başlıyor. Gündüz hancı, gece hazine avcıları olan yeni bir çete tarafından ele geçirilmiş olan hanın çölün altına gömülü kayıp bir şehrin üstüne inşa edildiği ve bu şehrin hazinelerinin sadece 60 yılda bir meydana gelen dev bir fırtına ile ortaya çıkacağına dair söylentiler vardır. Çete bu hanı kayıp hazineye açılan kapı olarak kullanır.
___

Korku Kapanı – Kanal D Saat: 22.30

Saat : 23:30 – 01:15 (105 dakika)
Tür : Sinema (Korku, Bilimkurgu)
Oyuncular : Noel Clarke, Colin O’Donoghue, Antonia Campbell-Hughes, Laura Haddock
Yönetmen : Johannes Roberts

Londra’nın tam ortasına bir kargo uçağı düşer ve kaos başlar. Tüm araştırmalara rağmen kazanın sebebi belirlenemez. Üstelik bu askeri kargo uçağı taşıdığı ‘gizli’ muhteviyatı tüm şehre yayarak yere çakılmıştır. Şehirde panik ve korku hakimken, durumdan habersiz olan Charlie ve Shelley ise bu sırada arkadaşları Mark ve Nikki ile Depo 24’te mal paylaşımı yapmaktadır. Aniden elektrik kesilince sonsuz gibi görünen koridorlardan oluşan karanlık labirentte mahsur kalan bu dört kişinin peşine gizemli bir yırtıcı takılır.
___

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up