Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var

TV'de Sinema

60 Saniye – 360 TV Saat: 19.45

Emekliye ayrılmış usta bir araba hırsızı olan Memphis, kardeşinin hayatını kurtarmak için ekibiyle birlikte bir gecede tam 50 araba çalmak zorundadır.
____

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – ATV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:25 (145 dakika)

Maymun Caesar’ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Genetik evrim geçirerek daha da zekileşen Caesar, kendisi gibi oldukça akıllı olan diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Caesar’ın önderlik ettiği bu maymunlar, 10 yıl öncesinde yayılan ölümcül bir virüs salgınından kurtulmayı başaran bir grup insanla karşı karşıya gelir. Ve her iki türün de tek bir amacı vardır, yeni dünya düzenini oluşturan ve hükmeden taraf olmak!
___

Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Star TV Sat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Herkül, tanrı kral Zeus’un güçlü oğluydu. Tüm hayatı boyunca acı çekti. 12 görevi ve ailesini kaybetmesinin ardından tanrılara sırtını döndü ve huzuru kanlı savaşlarda çarpışarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla yakınlaştı. Aralarındaki bağın kaynağı savaşma aşkları ve ölümün nefesini enselerinde hissetmeleriydi. Bu ruhlar savaşmaya nereye gittiklerini veya neden savaştıklarını hiç sorgulamadılar. Dünyanın en iyi ordusuna sahip olma hedefiyle, Trakya Kralı bu paralı askerleri adamlarını eğitmeleri için tutar. Bu kayıp ruhların ne kadar düştüklerini anlamalarının zamanı gelmiştir.
___

Soul Men – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

1970’lerde, ünlü Soul grubu Marcus Hook and the Real Deal’ın üyesi olan Floyd ve Louis, grubun lideri Marcus’un kariyerine solo devam etme kararıyla istemeden emekli olmuştur. Buna karşın Marcus dünya çapında bir yıldız olmuştur. Yıllar sonra Marcus’un ani ölümüyle, köşelerine çekilmiş bu iki yaşlı arkadaş, tekrar bir araya gelip, Marcus’u anma töreninde sahneye çıkmak üzere yola koyulurlar…
___

Suretler – 360 TV Saat: 22.00

Gelecekte insanlar, kendilerinin kusursuz robot versiyonlarını uzaktan kumandalarla idare ederek yaşamaktadır. Fakat bir robot cinayet işleyince işler karışır. Cinayetin arkasındaki gerçekleri bir FBI ajanı bulacaktır.
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up