Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

13 Ocak 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Recep İvedik 4 – TV8 Saat: 19.00

Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almak ister. Ancak kendi yöntemleriyle arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi Maldivler’de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulur.

Umudumuz Şaban – 360 TV Saat: 21.00 ve 22.30

Seyrettiği ve izlemeye doyamadığı kovboy filmlerinin etkisiyle kovboylara benzemeye çalışan Şaban, memleketinde bir kahvehanede çaycılık yapmaktadır. Aldığı haber üzerine, ölen amcasından kalan kahveyi devralmak üzere İstanbul’a gelir. Fakat aynı gün içinde civardaki halkla onları tehdit eden kabadayılar arasında bir çatışma çıkar. Kabadayılardan biri ölünce cinayeti Şaban’ın işlediği sanılır ve Şaban çevresine bir anda nam salar. O artık halkın umut bağladığı kahraman bir kabadayıdır.

Sürpriz Baba – Beyaz TV Saat: 21.00

40 yaşına basmış Kassie Larson, suni döllenme yoluyla hamile kalmaya karar vermiştir. En iyi arkadaşı Wally, ona destek vermek için yanındadır. Ancak Wally gizlice, Larson’u hamile bırakacak kişinin spermleri ile kendisininkini değiştirir. Kassie hamile kalmıştır, çocuğunun gerçek babası nevrotik ve güvensiz Wally’dir.

 Aşk Balık Kokar – TRT 2 Saat: 21.00

İlk izlenimde Mica normal bir çocuk gibi görünüyordur. Fakat ilk izlenimler bazen aldatıcı olabilir. Örneğin Mica’nın evi şu anda Mexicalı şarkıcı Guillermo Garibai’yi onurlandıran bir müzedir. Mica, zamanının çoğunu orada geçirir, Garibai’nin hayranlarına turlar düzenler. Gariptir ki Mica kokar. Balık gibi kokuyordur. Birçok doktor, hayat boyu gittiği terapisti hatta ailesi bile ne yapacağını bilemez. Kimse Mica’nın arkadaşı olmak istemiyordur, kızlar onunla konuşmaz. Hayatı amaçsız, olaysız hatta lanetli görünüyordur. Ta ki Laura onun hayatına girene kadar.

Kasabadaki Sır – Beyaz T Saat: 23.00

Nebraska’nın sakin bir bölgesinde meydana gelen büyük bir tren kazası, kasabada gizemli bazı olayların ortaya çıkmasını sağlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up