TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=WvZSs9o1joY

Kılıbık - FOX Saat: 20:00

Evli ve iki çocuk babası olan Kamil, borç harç içinde yaşayan ve kirada oturduğu evin sahibi ile sürekli sorunlar yaşayan orta halli bir vatandaştır. Aynı zamanda kılıbık biri olan Kamil, karısının aşırı masrafları ve bitmeyen istekleri yüzünden hayatından bezmiştir. Ev sahibi Müslim'in kendisini evinden atmak için yaptığı eziyetlerden bıkan Kamil, ondan şikayetçi olmak için karakola başvurur. Kılıbık Kamil, burada bir yanlış anlama sonucu ünlü bir cani olan Kara Bela'ya benzetilince birbirinden komik olaylar yaşanır.

https://www.youtube.com/watch?v=BoKZCMOUpxo

İyi Elma (Bonne Pomme) – TRT 2 Saat: 21.30

Eski eşinden ve zorlu ailesinden uzaktaki küçük bir köyde sessiz bir yaşam hayal eden Gérard’ın hikayesini konu ediniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=etnN5Adg6qM

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Water 3 Cage Dive) - Beyaz TV Saat. 21.45

Üç maceracı arkadaş, ekstrem bir TV programına katılmak ister. Bu istek onları köpek balıkları ile dalış yapma fikrine iter ve bir deneme videosu çekmeye karar verirler. Hepsinin kabul ettiği bu fikir sonucu kafes içinde dalış yaparlar. Ancak yükselen dalgalar teknelerini batırınca, okyanusun ortasında köpek balıkları ile mahsur kalırlar. Kurtarılmayı bekledikleri esnada, gençlerin ölüm kalım savaşını ellerindeki kamera kaydeder.

İlginizi Çekebilir