Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

05 Ocak 2020 Pazartesi akşamı televizyon filmleri.

Star Trek Sonsuzluk – Kanal D Saat: 20.00

Destansı yolculuğuna devam eden Atılgan, daha evvel keşfedilmemiş tehlikeli bir bölgeye girer. Yeni bir düşmanla karşı karşıya gelen mürettebat, bu ücra bölgede hiçbir iletişim imkanına sahip değildir.

Tehlikeli Yürüyüş – Show TV Saat: 20.00

1974 yılında, yüksek ip cambazı Philippe Petit, ömürlük hayalini gerçekleştirebilmek için uzman bir kadro toplar: New York’taki Dünya Ticaret Merkezi’nin meşhur ikiz kulelerinin arasında yürümek.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı – ATV Saat: 20.00

Önüne çıkan tüm korsanları katlederek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başaran acımasız Kaptan Salazar, hayatta kalan tek korsan Kaptan Jack Sparrow’un peşine düşmüştür. Tüm yaşananlardan sonra başı tekrar belada olan Jack’in tek kurtuluş yolu Poseidon Asası’nı bulmak ve tüm denizlerin hakimiyetini ele geçirmektir. Külüstür gemisi Dying Gull’un dümenine geçen Jack’e bu tehlikeli yolculukta zeki ve bir o kadar da güzel gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’nın dik kafalı mensubu Henry eşlik edecektir.

Bizim İçin Şampiyon – FOX TV Saat: 20.00

Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile ilgilenmeyenlerin bile sevgisini kazanan bir attır. Bold Pilot ve onun daimi jokeyi Halis Karataş, birlikte unutulmaz başarılara imza attılar. İkilinin 1996 yılı Gazi Koşusu’ndaki 2:26:22’lik rekoru hala geçilemedi. Bold Pilot’ın diğer bir başarısı da, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın bir araya gelmesine vesile olması.

Aşk Şarkım – TRT 2 Saat: 21.00

Film Memphis’ten yola çıkan tekerlekli sandalyeye mahkum olmuş eski bir şarkıcı ile onun arkadaşının hikayesini anlatıyor.

İnek Şaban – 360 TV Saat: 21.00 ve 22.45

Şaban, saf ve melek gibi bir kalbe sahip bir gençtir. Karpuz satarak hayatını kazanan Şaban, sevdiği kızla evlenebilmek için başlık parası biriktirmektedir. Bir gün çok ünlü bir futbol takımının kalecisi Amerika’ya kaçar. Bu kaleciye tıpa tıp benzeyen Şaban, kulübün yöneticileri tarafından fark edilir. Şaban artık kulübün yeni kalecisidir. Paraya boğulan Şaban, yepyeni bir hayata adım atmıştır…

Tanrıların Çekici – Beyaz TV Saat: 21.00 ve 23.00

Kardeşini bulmak için yola çıkan bir adam, savaşçıya fönüşür ve kendi krallığını kurar.

Maskeli Beşler: Irak – FOX TV Saat: 22.45

Maskeli Beşler yeni maceralarında Kuzey Irak’taki bir petrol tesisini ele geçirirler. Türkiye’ye giden petrol boru hattının kontrolünü ülkeye kazandırmak amacıyla başlayan bu masum eylem, bir anda bölge yerel güçleri, Türkiye ve Amerika arasında uluslararası bir krize ve büyük bir komediye yol açacaktır. Bu arada Maskeli Beşler takımından Tezcan’ın Amerikan Teğmeni Angel’a aşık olmasıyla işler daha da karışacaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up