TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=6Lt1Y6NGVsA

Suicide Squad: Gerçek Kötüler (Suicide Squad) - Beyaz TV Saat : 19:30

Dünyanın en tehlikeli takımı, hükumetin bütün cephaneliği sağlanarak bir göreve gönderilir. Görevleri gizemli bir suç örgütünü yenmektedir ancak ne olursa olsun kaybedecekleri bilinmektedir. Göreve gönderilen takım bunu fark ettiğinde nasıl hareket edecektir?

https://www.youtube.com/watch?v=vFo30w0yKZo

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı - Star TV Saat : 20:00

İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Labirent (Labyrinth) - TRT 2 Saat : 21:30

Negar ve Amir Ali, göç etmek için hazırlanmıştır ancak son anda ortadan kaybolan oğulları planlarını zorlaştırır.

https://www.youtube.com/watch?v=6TNFcyEN-3w

Kayıp 10 Dakika (10 Minutes Gone) - Beyaz TV Saat : 21:45

Rex bir banka soygunu sırasında kaza kurşunu yüzünden hafızasının 10 dakikasını kaybeder. İşi baltalayan ve tüm parayı alıp kaçan kişiyi bulmak için adamın hafızasında kalan parçaları bir araya getirmesi gerekir. Tüm bunlarla uğraşırken bir de peşinde parayı geri almak isteyen bir mafya babası vardır.

İlginizi Çekebilir