TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=97dIIcI3CDk

Hızlı ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) - Kanal D Saat : 20:00

Suça bulaşmış olan ekip artık sakinleşmiş ve suçtan uzak bir hayat yaşamak istediklerine karar vermişlerdir. Dom ve Letty evlenip balayına giderlerken Brian ile Mia da emekli olmaya karar vermiştir. Dünya turu yapan ekip her ekip üyesinin temize çıkmasıyla birlikte normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın olan Chiper, Dom’u hedef almış durumdadır. Dom'u tekrar suça bulaşmaya ikna eden Chiper, Dom'u sevdiği ve güvendiği insanlardan da ayıracaktır. Artık Dom'u durdurmanın tek yolu ekibin geri kalanının onun peşine düşmesidir.

https://www.youtube.com/watch?v=NifW6iCMDjw

Ay Lav Yu - Star TV Saat : 20:00

Tinne Köyü’nün muhtarı Yusuf Ağa, resmi olarak kaydı bulunmayan köyünü tanıtmak için devlet büyüklerine mektuplar yazmaktadır. Oğlu İbrahim’i de sırf bu amaç uğruna, okuyup büyüsün diye bir fakülte avlusuna bırakmıştır. Papaz Hana, İbrahim’i nüfusuna geçirmiş ve ona sahip çıkmıştır. İbrahim otuz yaşına geldiğinde Amerikalı aşkı Jessica’yla birlikte köye döner. Ancak Tinne köyü, İbrahim ve Amerikalı Jessica’nın vatanı olabilecek midir?

Neşeli Pazar (Confidentially Yours) - TRT 2 Saat : 21:30

Karısını öldürmekle suçlanan bir emlakçının, suçsuzluğunu kanıtlama çabasını konu ediniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yqvM5HD21A8

Avcının İntikamı (The Hunter's Prayer) - Beyaz Tv Saat : 21:45

Kiralık katil Lucas, genç bir kız olan Ella’yı öldürmeyi kabul eder. Ancak son anda Ella’yı öldürmekten vazgeçerek onun ailesinin katilini bulmaya karar verir. Artık ikisinin de hayatı tehlikededir.

https://www.youtube.com/watch?v=-G_o04kKmPc

Taşıyıcı 2 (Transporter 2) - Kanal D Saat : 22:45

Frank Martin, yaptığı işin en iyisidir. Tehlikeli veya yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine taşır. Ama en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın, onun taşıma planlarında ölümcül problemler çıkmasına neden olur. Artık Frank, değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için durmak bilmeyen, hareket dolu bir savaşa girmelidir

İlginizi Çekebilir