TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Özgürlük Savaşçısı - Beyaz TV Saat : 19:30

Bir çiftçinin tüm yaşamı, ansızın başına gelen bir saldırı ile değişir. Kendisi sıradan bir köylü olduğu halde çevresindeki herkes onu çiftçi diye çağırmaktadır. Bir gün hayvana benzeyen garip bir takım yaratıklar ve Krug adındaki bir ordu baskına uğratır bu çiftçiyi. Dahası oğlu öldürülür ve eşi Solana kaçırılır. O vakte kadar huzur ve barış kavramı içerisinde yaşam süren çiftçi, can evinden vurulmuş olmasının sarsıcı etkisi ile tam aksi yönde tepki verir. İntikam hissi ile dolmuştur. Arkadaşları olan Norick v Bastian’ı da yanına alarak harekete geçer. Karısını kurtarmak zorundadır.

Bay Cam (Glass) - Star TV Saat : 20:00

Oldukça güçlü olan karakter David Dunn, Kevin Wendell Crumb'ın parçalanmış kişiliklerinden en tehlikesi olan The Beast'in peşine düşer. Mr. Glass, bu olay sırasında hassas kemiklerini şeytani aklıyla birleştiriyor ve gölgesi de ortaya çıkmaya başlar. Glass'ın bildiği bazı önemli sırlar, iki karakter için de büyük önem kazanır. Üç adam, süper kahraman olduklarına inanan insanlar konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatristten tedavi almak üzere aynı kliniğe yatarlar. Mr. Glass ve Crumb, bir araya geldiklerinde bir kaçış düzenlerler. Dunn ise firar eden bu ikilinin peşine düşer. 

https://www.youtube.com/watch?v=afx41j0MM9A

Bembeyaz Bir Gün (A White White Day) - TRT 2 Saat : 21:30

Uzak bir İzlanda kasabasında, görevi bırakmış bir polis şefi yakın zamanda ölen karısının onu bir adamla aldattığını düşünür. Gerçeği aramadaki inadı ve takıntısı sonunca kaçınılmaz sonu ortaya çıkarır. Bu sonuç onun kendisini ve sevdiği insanları tehlikeye atacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=f8gQ3cZKSnk

Kod Adı Kılıçbalığı (Swordfish) - Beyaz TV Saat : 21:45

John Travolta’nın delifişek bir gizli ajanı canlandırdığı film, CIA’in hapisten yeni çıkmış usta bir hacker aracılığıyla büyük miktarda parayı iç etme girişimini konu alıyor. Filmin anafikri şu: Şifreyi biliyorsan, heryere girebilirsin:
ABD çapında uyuşturucuyla mücadeleden sorumlu DEA, 'Kılıçbalığı' kod adlı operasyonunu 1986 yılında iptal edince, 400 milyon dolar gibi yüksek miktarda kara para, kimsenin kullanamayacağı bir biçimde açıkta kalmıştır. Aradan geçen 15 yıllık süre içinde faizlerle 9.5 milyara çıkan bu birikimde gözü olan biri vardır şimdi: Gabriel Shear.
Shear, Kara Hücre adlı gizli bir anti-terör örgütünün karizmatik lideridir ve bu parayı uluslararası terörizme karşı vermekte oldukları mücadeleye kaynak olarak aktarmak istemektedir. Fakat paraya ulaşmak için, özel bir güvenlik kodunu kırmak gerekir önce. Usta bir hacker olan Stanley Jobson’ı bu işi yapmaya zorlar Shear. Tek arzusu kızı Holly’e kavuşabilmek olan bu hacker da, geçmişteki suçlarının kefaleti olarak önemli miktarda paraya muhtaçtır.

İlginizi Çekebilir