TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=Fp0ZW9ULRTo

Kralın Çekici (Hammer of the Gods) - Beyaz TV Saat : 19:30

Kardeşini bulmak için yola çıkan bir adamın savaşçıya dönmesi ve krallığını kurmasını anlatıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=fO6o4Lutj20

Hızlı Ve Öfkeli 7 (Furious 7) - Kanal D Saat : 20:00

Hızlı ve Öfkeli ekibi bu kez İngiltere'den gelen bir intikam planından habersizlerdir. Shaw kardeşi Owen'ın hesabını sormakta ve onu yaralayanların karşısına çıkmaktadır. Shaw , Toretto evini havaya uçurduktan sonra Dom yetkili bir devlet ajanından yardım ister. Böylece ekip bir kez daha harekete geçer. Bu kez ABD hükümeti için yaptırılan bir takip cihazını ele geçirmek zorundadırlar.

https://www.youtube.com/watch?v=5pfjhAR-lJ0

Bitik Şehir (Broken City) - Beyaz TV Saat : 21:30 

Eski bir polis memuru olan ve kurumdan uzaklaştırıldıktan sonra özel dedektif olarak çalışmaya devam eden Billy Taggart, New York şehrinin belediye başkanı Nicholas Hostetler tarafından kendisine gittikçe yabancılaşan karısını takip etmesi için görevlendirilir. Taggert yaptığı araştırmalar ve incelemeler sonrasında kendini esrarengiz durumların içerisinde bulur. Başkanın iş ve özel hayatını daha yakından incelemeye başlayan Taggert, iddiaları doğrular fakat ortada bir sorun vardır: Başkanın eşinin görüştüğü adam ölmüştür. Araştırmalarını derinleştiren dedektif, başkanın da isminin karıştığı politik bir skandalı ortaya çıkaracaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=yTLmZtgeEsw

Dört Köşe - Kanal D Saat : 22:45 

Aynı gece, aynı nezarethanede bulunan Aşkın, Emel, İrfan ve Muzo haksız yere gözaltına alınmışlardır. Bu onların yaşadığı ilk haksızlık da değildir üstelik. Bu nedenle birlik olup, düzene karşı gelmek için bir hırsızlık tezgahlarlar. Hak yiyerek güçlü olandan çalıp, yaşadıkları tüm haksızlıkları sıfırlayacaklardır. Hedefleri ise İstanbul’un en karanlık, en güçlü adamı Timsah Hamza'dır. İşte hikaye burada başlar.

İlginizi Çekebilir