TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=y2RuTt0cAvs

Cesur Savaşçılar (Redbad) - Beyaz TV Saat : 19:30

Milattan sonra 8. yüzyılda, Kuzey Avrupa ikiye bölünmüştür. Frizler, Saksonlar ve Danimarkalılar nehrin üst kısmında, Franklar ise alt kısmında yaşamaktadır. Frizler, Avrupa'nın en önemli ticaret merkezlerine sahip olsa da ülkelerini hala barbar yöntemlerle yönetmektedir. Buna karşı olan Redbad, kral olan babasının ardından ülkenin başına geçmeyi bile istememektedir. Bu sırada güneyden gelen Franklar ülkeyi işgal eder ve Redbad bir sala bağlanarak ölüme yollanır ancak hayatta kalmayı başarır. Viking kıyılarına çıkarak bu halkın bir parçası olan Redbad, bir gün doğduğu ülkeyi kurtarmak için geri dönecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=WKzLjjYnWnU

The Tomorrow Man (Yarının Adamı) - TRT 2 Saat : 21:30

İki zıt karakterin keşisen hikayesini konu edinen filmin başrollerinde John Lithgow ve Blythe Danner yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=etnN5Adg6qM

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Water 3 Cage Dive) - Beyaz TV Saat : 22:30

Üç maceracı arkadaş, ekstrem bir TV programına katılmak ister. Bu istek onları köpek balıkları ile dalış yapma fikrine iter ve bir deneme videosu çekmeye karar verirler. Hepsinin kabul ettiği bu fikir sonucu kafes içinde dalış yaparlar. Ancak yükselen dalgalar teknelerini batırınca, okyanusun ortasında köpek balıkları ile mahsur kalırlar. Kurtarılmayı bekledikleri esnada, gençlerin ölüm kalım savaşını ellerindeki kamera kaydeder.

https://www.youtube.com/watch?v=wmPSBa1SRA4

Üçkağıtçı - Show TV Saat : 22:45

Ölen babasının mallarını satmak için Almanya'dan köyüne dönen Rıfkı tesadüfler sonucu bir ermişe dönüşür. Yağmur duasına çıkan köylüler için yağmur yağdırır, üfürükçülük yapar, evde kalmış kızların kısmetini açar. Bu arada Belediye Reisi seçimlerine adaylığını koyması istenir. Seçimleri kazanır ancak çok geçmeden üçkağıtçı olduğu ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir