TV > TV'de Sinema 11 ay önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=yoLFk4JK_RM

Son Kalan (Lone Survivor) - Beyaz TV Saat : 19:30

Yönetmen koltuğunda Hancock filminin yönetmeni ve aktör olan Peter Berg bulunuyor. Marcus Luttrell ve ekibi 2005 yılının haziran ayında, ünlü Taliban lideri Ahmed Şah'ı ele geçirme görevi için 'Red Wing' operasyonuna seçilir. Bu dört kişilik SEAL ekibi, Taliban'ın lideri Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek zorundadır. Ekip, modern savaşın en cesur güçlerinden biriyle hayatları pahasına savaşmak üzere yola çıkar ancak Afganistan'ın Kunar bölgesine gönderilen askerler kendilerine güvenseler de operasyonları bekledikleri gibi ilerlemeyecektir...

https://www.youtube.com/watch?v=HnbG6izGPlc

Empire State - Beyaz TV Saat : 21:45

Polis akademisine giremeyen Chris Potamitis, Empire State Zırhlı Araç Şirketi’nde koruma olarak göreve başlar. Chris, şirketin güvenlik zaaflarından Eddie’ye bahsedince işler karışır ve Chris kendini Amerika tarihinin en büyük nakit hırsızlığı planının içinde bulur. Chris ve Eddie peşlerinde olan usta dedektif James Ransone’yi ve yerel suç patronlarını atlatmak ya da olacaklara katlanmak zorunda kalırlar.

https://www.youtube.com/watch?v=Io6hPdC41RM

Doğruyu Söyle (Concussion) - TRT 2 Saat : 21:30

Will Smith'in başrolünü üstlendiği Doğruyu Söyle, Amerika'ya göç etmiş parlak bir adli nöropatolog olan ve önemli bir tıbbi keşif yapan Dr. Bennet Omalu'nun Davut ile Golyat'ınkini andıran inanılmaz ve gerçek hikayesine dayanıyor. Dr. Omalu'nun duygusal serüveni onu dünyanın en güçlü kurumlarından biriyle tehlikeli bir karşılaşmaya sürüklüyor.

İlginizi Çekebilir