TV > TV'de Sinema 1 yıl önce

Sinefesto

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=Pwrq3O6XDPs

Tetikçinin Gecesi (Collateral) - Beyaz TV Saat : 19:30

Max, sıradan bir hayatı olan, sıradan bir taksicidir. Bir limuzin şirketi açmak istese de şimdilik bu uzak bir hayalden ibarettir. Bir gece Vincent adında bir adamı taksisine alır. Vincent, gece boyunca beş ayrı yere gidecek ve karşılığında Max’e yüklü bir para ödeyecektir. Ancak gittikleri ilk yerde taksinin üzerine, önünde durduğu binanın üst katından bir ceset düşer. Max, çok yanlış bir işe bulaştığını anlar fakat artık çok geçtir.

https://www.youtube.com/watch?v=0QLsoUid4kA

Kara Bela - Star TV Saat : 20:00 

Hayatı hep kuralına göre yaşamış Kudret’in düzeni yaşadığı sürpriz olaylarla tepetaklak olur. O da çok sevdiği arabasına atlayıp Antep’e doğru yola çıkar. Yolculuk boyunca arabasına aldığı insanlar yüzünden hem arabasının hem de Kudret'in başına gelmeyen kalmaz. Kudret yüzlerce kilometrenin sonunda hem dostluğun önemini keşfedecek hem de kuralsız yaşamın keyfini öğrenecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=t-0XuYxh67w

Süper 8 (Super 8) - Beyaz TV Saat : 21:30

Yıl 1979... Nevada’da Area 51 adıyla anılan gizli bir askeri bölgeden Ohio’ya çok özel bir kargo taşınmaktadır. Bu kargoyu taşıyan yük trenine intihar saldırısı gerçekleştirilir ve tren raydan çıkar. Ancak tren kazası, bu özel kargonun serbest kalmasına neden olur.

https://www.youtube.com/watch?v=WkFxBwe6I3c

Sinema Tezgahı (Bench Cinema) - TRT 2 Saat: 21:30

İzlediği filmlerin repliklerini ezberleyen ve bunları bir bankta tek kişilik oyuna dönüştüren Nasi, zamanla bir ekip kurarak dolaşmaya başlar.

İlginizi Çekebilir